Wpis z mikrobloga

@Karoleer: Przecież typ ze zdjęcia ćwiczy pewnie na wyjebce i bez tryhardu, a ma lepsza klatę od Ciebie - Ty pewnie ćwiczysz XX lat i #!$%@?łeś już w siebie dwucyfrowa liczbę środków XD

Beka z takich sterydziarzy jak Ty, którzy ZAWSZE ale to ZAWSZE wstawią w takich wątkach swoją formę, która z estetyką nie ma nic wspólnego XDD
  • Odpowiedz
@Bartekgkw: nono, bo fakt, że zdjęcie wrzucone przez OP jest obrobione, z jakiejś sesji zdjęciowej i pewnie z pompą, a moje na wyjebce z tragicznym światłem z góry, to nie ma znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ciekawi mnie troche, po co tacy laicy jak ty w ogóle próbują polemizować? lepsze samopoczucie jak sobie nawymyślasz o kims pare leveli wyzej?

masz pro forma inny kąt i lepsze
Karoleer - @Bartekgkw: nono, bo fakt, że zdjęcie wrzucone przez OP jest obrobione, z ...

źródło: comment_1669337750TncemxSW8pxdkzIRcNt9y7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@derton778 powiedz że zwyczajnie masz taką fantazje z muzykami a nie dokładasz do tego jakaś historię.
Zazwyczaj o genetyce piszą osoby które ćwiczą od tygodnia robiąc pompki przed tv i już im się nie chce.
  • Odpowiedz
Nie wiem Mireczku jaka masz genetykę ale ten na zdjęciu to szczypiorek, nic pokaźnego kalafior 85 kg maksymalnie. Czasami zazdroszczę osobom 170-180 cm wzrostu i predyspozycji do ciężarów bo przy moich 194cm zaczynam dobrze wyglądać przy minimum 110 kg. A chyba Ci nie müsze mówić ile muszę #!$%@?ć żarcia żeby utrzymać tą wagę (òóˇ) o rozmiaru w bicepsie nie wspomnę bo herę 112 kg i ledwo
  • Odpowiedz
@CamusVevo: ale to mówimy o cechach charakteru i nie byciu leniwą k*rwą oraz posiadaniu jakiejś tam wiedzy na temat treningu, czy o genetyce, bo OP pisze dosłownie, że nie będzie tak wyglądać po trenowaniu 5 lat i kłuciu dupska. To są właśnie te wyjątkowe przypadki (również cytując OPa) jeden na 100 tysięcy, gdzie ktoś ma niezwykle słaby frame albo kompletny brak predyspozycji siłowych vs. Oskarek wyglądający tak bez treningu.
  • Odpowiedz
@groman43 wg Radka Słodkiewicza genetyka to jest to w jaki sposób reagujesz na towar ( ͡º ͜ʖ͡º)
@karoleer no chociaż w internecie byś nie ściemniał, że na sucho wypracowałeś taką sylwetkę. Przez takie bajki inni mają nierealne oczekiwania wobec treningu na siłowni.
  • Odpowiedz
@LocoDice z upadkiem mięśniowym są dwie szkoły jedna głosi, że natural nie powinien doprowadzać do upadku mięśniowego z racji na dłuższy okres regeneracji. Druga głosi, że niezależnie czy natural czy stosujący doping - musi być stan w okolicach upadku mięśniowego.

Radek Słodkiewicz uważa, że dla naturali dobrą opcją jest trening fbw, ponieważ bezpośresni efekt treningu utrzymuje się kilkadziesiąt godzin. Dlatego warto trenować każdą partię mięśni co kilka dni (w przypadku naturala) np. co 2 dni.

Osoby stosujące doping: teść, boldek, trebolon, omka itd. są na bombie cały czas. Taki stan dla naturala jest niemal niemożliwy dla osiągnięcia.
  • Odpowiedz
@CamusVevo: bo to jest norma przy ćwiczeniu i trzymaniu michy,do zrobienia w rok, góra dwa lata, a że cieniasy tak nie wyglądają, no cóż ¯\_(ツ)_/¯
No i z moich obserwacji, to młodzi w wieku szkolnym/studenckim szybko łapią dobrą formę, jak ta z obrazka. Problemy pojawiają się u starszych i zapracowanych albo korposzczurów, ale wtedy często w grę wchodzi już doping.
  • Odpowiedz
@Karoleer: O sterydiarz już druga fotę swojej FORMY wstawia XD

Możesz wstawić jeszcze ze cztery zdjęcia z kąta 360 stopni i w księżycowym świetle ale i tak będzie widoczna Twoja płaska klatka i wąskie barki XD niestety oskarek ze zdjęcia OPa w dalszym ciągu Cię mogguje klatą, a Ty masz #!$%@? ego przez sterydy i nie jesteś w stanie tego przyznać XD
  • Odpowiedz
Znam ludzi co #!$%@? ćwiczą, wiecznie żrą kebaby i burgedy a wyglądają świetnie.


@Krzysztof53647:
Lubię takie tematy :P
Prawda jak zwykle leży po środku.
Należę do tych, których natura pobłogosławiła pod tym względem i mam świetną genetykę, nawet potwierdziłem to przypadkiem
  • Odpowiedz