Wpis z mikrobloga

Dałbym się wyruchać 10 murzynom pod rząd za taką sylwetkę. Niestety, albo rodzisz się z genem jednym na 100 tysięcy albo możesz ćwiczyć 5 lat, kłuć dupę i nigdy nie będziesz tak wyglądał. Życie ty #!$%@?. A Oskarek pewnie plan treningowy to na co ma ochotę akurat tego dnia, a w weekend imprezki. ¯_(ツ)_/¯

#mikrokoksy #silownia
derton778 - Dałbym się wyruchać 10 murzynom pod rząd za taką sylwetkę. Niestety, albo...

źródło: comment_1669310363NIJLmYbCsLBjKj98K8Vkgb.jpg

Pobierz
  • 80
@Blahhblahh: ale co udowadnia to twoje zdjęcie?jeśli nie widzisz różnicy między zdjęciem OPa a swoim to radzę otworzyć oczy, bo na co drugiej siłowni są wieksze chłopy niż ten chłopaczek ze zdjęcia, ale to nic nie zmienia bo 98% ludzi nigdy nie będzie tak wyglądać właśnie ze względu na swoją genetykę i kształt mięśni.
@iDrako: to udowadnia ze twoje i ipa #!$%@? to zwykle #!$%@? i wymówki %). Wrzucę ci zdj tak z czerwca 2023 i wtedy ty otworzysz oczy, ty tez ki wrzuć, albo i nie bo już teraz wiem ze nie będzie żadnych postępów i to same mdłe #!$%@? %)
@derton778 Najlepsze że zaraz zleca się wykopki które cie zjada z góry na dół.
Po prostu z genami nie wygrasz. Znam ludzi co #!$%@? ćwiczą, wiecznie żrą kebaby i burgedy a wyglądają świetnie.

To samo jest z kobietami, jedne mają nogi jak sarenki z przerwa między udami a inne kuloki uciosane przez pijanego drwala.

Z tym już nic nie zrobisz. Genetyka to #!$%@? i tyle. Z reguły brzydcy mężczyźni mają brzydkich synów
@Blahhblahh: no podkuj tego teścika kolego, obniż jeszcze z 300kcal i głoduj się przez 3 miesiące podczas gdy oskarek będzie wracał #!$%@? z imprezki, pomacha 2 razy hantelką i nareszcie będziesz mógł powiedzieć, że wyglądasz prawie tak jak on.No i najważniejsze, Genetyka to mit ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Entelechia: że to o mnie?8 lat na siłkę chodzę więc nie wydaje mi się kolego.
Jedynie co mnie irytuje to fakt, że jakieś wykopki z przeżartym mózgiem od teścia będą mówili, że takie sylwetki to robi się w rok ćwiczeń.Potem jeden z drugim #!$%@? w siebie całą apteke żeby wyglądać jak ten oskarek i mają czelność mówić, że są naturalami.
@CamusVevo: mówisz o sieciówkach, gdzie 80% cały czas robi jakieś wyciskanie hantelkami 30kg (żeby chociaż tyle) przez lata i wyglądają przez to tak samo? xD
Fakt, wyjątkowe jest to, jak ktoś wskoczy na pełne obroty i wyjdzie z tej słynnej "strefy komfortu", aby robić ciężkie treningi i progresuje siłowo przez cały czas, zamiast zwykłego pompowania bica, klaty, czy jakiejkolwiek innej partii mięśniowej...
@Saprofit:

mówisz o sieciówkach, gdzie 80% cały czas robi jakieś wyciskanie hantelkami 30kg (żeby chociaż tyle) przez lata i wyglądają przez to tak samo? xD

Tak, mówię o tym; ty pewnie twierdzisz że to nie jest wyjątkowe w grupie w której ludzie są zmotywowani, mają dobry plan, trzymają się go, trzymają michę itp, ale wszystkie te cechy SĄ wyjątkowe! naprawdę mało ludzi ma cechy wolicjonalne wymagane do tego
@elvlad:
Taka sylwetka wymaga po prostu lat wysiłku

Od 7msc chodzę na silke, trzymam dietę i o kirwa ile to kosztuje wysiłku

Czasami tak sie nie chce iść ale właśnie to jest ten najważniejszy element - wytrwałość