Wpis z mikrobloga

Jestem tu z Wami już 10 lat. Przez te 10 lat ten serwis zmienił się nie do poznania. Na głównej większość to polityka, wojna, wcześniej covid, nie ma już tu wartościowych treści. Mikroblog to zbieranina specjalistów od wszystkiego ziejących jadem na wszystkich oraz ludzi nienawidzących kobiet.

Niestety ten serwis zszedł na psy i ja też coraz mniej się tu udzielam, bo nie ma najmniejszego sensu, skoro gołe dupy dostają więcej plusów niż jakaś ciekawa informacja z dziedziny np. nauki itp. itd. Patologia teraz jest w cenie, pamiętam jak jeszcze z 5-6 lat temu było to przyjemne miejsce do rozmów.

Konta nie usunę, bo mam sentyment, lecz wykop ograniczam już do minimum, to toksyczne miejsce, które wypacza światopogląd. Przykre.... lecz prawdziwe. Kto do tego dopuścił? Wy do tego dopuściliście czyli użytkownicy oraz moderacja, która chyba nie potrafi nad wszystkim zapanować.

#oswiadczenie
  • 137
syf był tutaj już 10 lat temu


@elf_pszeniczny: powtarzasz hasła zasłyszane wśród wykopków, które stary wykop kojarzą z kilku screenów albo snapshotów z waybackmachine.

Wykop kiedyś mial całkiem znośną społeczność, która jakoś trzymała się kupy i nawet jak człowiek trzymał się na uboczu to mógł mieć jakieś poczucie przynależności do pewnej określonej grupy. Dzisiaj nie dość, że nie ma się tej przynależnosci, to jeszcze wstyd się przyznawać, że ma się tutaj
@Miszcz_Joda: Wykop 10 lat temu to było miejsce dla najgorszego typu #!$%@? dających się manipulować przez Vichan, Karachan i tak dalej. Pamiętam że wchodzenie na wykop to był wstyd. Dopiero po upadku polskich chanów, spora część anonów przeniosła się na wykop razem z częścią wypracowanej kultury (vide kalki niektórych określeń zapożyczonych z 4chana - np. czasoznaczek, dupokanapka, obrażanie papieża i tak dalej). 10 lat temu za obrażanie papieża na wykopie to
Niestety ten serwis zszedł na psy i ja też coraz mniej się tu udzielam, bo nie ma najmniejszego sensu


@Miszcz_Joda: no tak, nie ma to jak mikroblog sprzed tych dziesięciu lat, gdzie 90% treści to korwinizmy i dyskusje o bezsensowności religii (których fakt, brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°))

gołe dupy dostają więcej plusów niż jakaś ciekawa informacja z dziedziny np. nauki


Bo ten obrazek z błędem przeżywalności