Wpis z mikrobloga

Jestem tu z Wami już 10 lat. Przez te 10 lat ten serwis zmienił się nie do poznania. Na głównej większość to polityka, wojna, wcześniej covid, nie ma już tu wartościowych treści. Mikroblog to zbieranina specjalistów od wszystkiego ziejących jadem na wszystkich oraz ludzi nienawidzących kobiet.

Niestety ten serwis zszedł na psy i ja też coraz mniej się tu udzielam, bo nie ma najmniejszego sensu, skoro gołe dupy dostają więcej plusów niż jakaś ciekawa informacja z dziedziny np. nauki itp. itd. Patologia teraz jest w cenie, pamiętam jak jeszcze z 5-6 lat temu było to przyjemne miejsce do rozmów.

Konta nie usunę, bo mam sentyment, lecz wykop ograniczam już do minimum, to toksyczne miejsce, które wypacza światopogląd. Przykre.... lecz prawdziwe. Kto do tego dopuścił? Wy do tego dopuściliście czyli użytkownicy oraz moderacja, która chyba nie potrafi nad wszystkim zapanować.

#oswiadczenie
  • 137
@Miszcz_Joda: no ja to pamiętam, że 10 lat temu to była kuclandia. Niby spoko, bo kucdetektor się nie mylił, ale ich "sukcesy" zaprosiły Sz-mateckiego i potem to już z górki. (w sensie polityki).
5-6 lat temu to hulały tu farmy partyjnych trolli więc nie wiem, czy tak fajnie było.

A skąd taka popularność pato-treści? Wykopki dodajo, to wykopki majo.

@Miszcz_Joda: to nie wykop był lepszy tylko Internet. Dawniej mówiło się, że nie należy dawać dzieciom dostępu do Internetu bo od dzieci Internet się psuje ( ͡° ͜ʖ ͡°). Teraz większość rodziców nawet się nei zastanawia, że danie telefonu do ręki dzięsięciolatkowi to nie jest dobry pomysł. 10+ lat temu miałeś Internet bez dzieci, bez normictwa, bez cenzury, bez kobiet (tits or gtfo - to nie chodziło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miszcz_Joda: Zgodzę się z OPem. Pamiętam jak zakładałem konto te pare lat temu bo można było sobie poczytać różne shitposty, pasty, memuchy etc. Od zawsze na mirko była polityka i inne różne popularne w tamtym czasie wiadomości z polski/świata. Ale kiedyś wydaje mi się, że były lepsze proporcje tych postów. A teraz? Jakbym miał wrzucić na czarno: #ukraina #famemma #polityka to bym codziennie miał max 2 posty w gorących (pomijam #!$%@?