Wpis z mikrobloga

Jestem tu z Wami już 10 lat. Przez te 10 lat ten serwis zmienił się nie do poznania. Na głównej większość to polityka, wojna, wcześniej covid, nie ma już tu wartościowych treści. Mikroblog to zbieranina specjalistów od wszystkiego ziejących jadem na wszystkich oraz ludzi nienawidzących kobiet.

Niestety ten serwis zszedł na psy i ja też coraz mniej się tu udzielam, bo nie ma najmniejszego sensu, skoro gołe dupy dostają więcej plusów niż jakaś ciekawa informacja z dziedziny np. nauki itp. itd. Patologia teraz jest w cenie, pamiętam jak jeszcze z 5-6 lat temu było to przyjemne miejsce do rozmów.

Konta nie usunę, bo mam sentyment, lecz wykop ograniczam już do minimum, to toksyczne miejsce, które wypacza światopogląd. Przykre.... lecz prawdziwe. Kto do tego dopuścił? Wy do tego dopuściliście czyli użytkownicy oraz moderacja, która chyba nie potrafi nad wszystkim zapanować.

#oswiadczenie
  • 137
@Miszcz_Joda: A znasz jakiś serwis, który zmienił się odwrotnie? Bo ja bym zakładał, że to kwestia głupiejącego społeczeństwa, a nie pojedynczego serwisu. Ostatnio sporo gimbusów odpłynęło na tiktoki i po zablokowaniu odpowiednich tagów nie ma tragedii, natomiast w sieci brakuje wartościowego contentu, który by tu można wrzucać. Jakościowe treści po prostu sprzedają się dużo słabiej od pudelkowych.