Wpis z mikrobloga

Jestem tu z Wami już 10 lat. Przez te 10 lat ten serwis zmienił się nie do poznania. Na głównej większość to polityka, wojna, wcześniej covid, nie ma już tu wartościowych treści. Mikroblog to zbieranina specjalistów od wszystkiego ziejących jadem na wszystkich oraz ludzi nienawidzących kobiet.

Niestety ten serwis zszedł na psy i ja też coraz mniej się tu udzielam, bo nie ma najmniejszego sensu, skoro gołe dupy dostają więcej plusów niż jakaś ciekawa informacja z dziedziny np. nauki itp. itd. Patologia teraz jest w cenie, pamiętam jak jeszcze z 5-6 lat temu było to przyjemne miejsce do rozmów.

Konta nie usunę, bo mam sentyment, lecz wykop ograniczam już do minimum, to toksyczne miejsce, które wypacza światopogląd. Przykre.... lecz prawdziwe. Kto do tego dopuścił? Wy do tego dopuściliście czyli użytkownicy oraz moderacja, która chyba nie potrafi nad wszystkim zapanować.

#oswiadczenie
  • 137
@Miszcz_Joda: Mam dokładnie to samo. Pamiętam zresztą Ciebie doskonale. Bardziej hermetyczny klimat nie przeszkadzał w dobrym spędzaniu czasu na stronie. Teraz też już wbiję na jeden czy dwa tagi raz na ruski rok. Trochę z sentymentu.

Dla mnie jednak ten serwis już nie jest miejscem, w którym chcę się udzielać. Jest raczej przypadkowym odruchem bezwarunkowym, gdy w przeglądarce z przyzwyczajenia wejdę na wykop. Lurkuję trochę i wychodzę.

Nie widzę nadziei ani
@Miszcz_Joda: No, ale z drugiej strony patrząc sami jesteśmy sobie winni - kiedy ostatni raz sam wrzuciłeś coś co było wartościowym kontentem? 10 miesięcy temu jedno zestawienie treści pozytywnych do negatywnych. I tak dostałeś 750 wykopań, całkiem niezły wynik.
Sam nie mam w tym dużego udziału, nie ma co kłamać, ale ciężko przebierać w wartościowych treściach, kiedy niemalże nikt takich treści nie będzie tworzył, a jak już się trafi jakiś rodzynek
tits or gtfo - to nie chodziło o to, że nie ma kobiet tylko, że nikt nie będzie się ślinił i pomagał ci bo jesteś kobietą - nie ma przywilejów za bycie płcią piękną w necie, tak jak w realu. Więc chcesz przywileje to "pokaż cycki". Oj jak daleko odeszliśmy...


@LifeReboot: przeciez dostaliscie dokladnie to, o co prosiliscie, cycki ( )
@Miszcz_Joda: zgadzam sie z Toba. Przykra degrengolada. Kiedys to byl mix - ciekawe znaleziska, troche do posmiania sie. Dzisiaj patostrimy, gole lolity, fame mm, polityka, covid, lgbt i tyle.

Czesto mam wrazenie, ze spoleczenstwo sie po prostu uwstecznilo. Kiedys byla masa chociazby subkultur muzycznych, dzisiaj to nie istnieje. Ludzie sa skoncentrowani na dramie, seksie, pieniadzach i patologiach. Niestety ;( siedze tu z takich samych powodow, ale co raz mniej sily na