Wpis z mikrobloga

A pamiętacie jak w ameryce ćpun recydywista z potrójną dawką śmiertelną narkotyku umarł podczas aresztowania i pochowali go w złotej trumnie, został bohaterem narodowym i w jego imieniu spalono kilka miast i zabito kilkunastu niewinnych ludzi w zamieszkach. Jak to nie jest najlepszym dowodem że żyjemy w symulacji to ja nie wiem co xD
#usa #bekazlewactwa #kanyewest
Pobierz
źródło: comment_1666879510TDtIHMpGOjLgUVncSJw9Os.jpg
  • 198
@Tymajster: Bo go nie zabił XD to jest domyślna procedura aresztowania w stanach a w Grzesiu było więcej narkotyków niż w szafce dowodowej, nie wspominając o tym że był wśród wykrytych narkotyków fentanyl. Chauvin został bezpodstawnie skazany a murzyni zrobili sobie bohatera z najwyższej klasy recydywisty.

Powiem więcej, mimo tego i tak powinno się zmienić funkcjonowanie policji w Stanach, bo ta faktycznie jest zbyt agresywna i ma zbyt ostre metody
@Tymajster: Chauvin go udusił


Ale wiesz że w jego krwi pływała kilkukrotność śmiertelnej dawki fentanyulu i dlatego resustytacja nic nie dała, nawet jakby go grzecznie aresztowali z czerwonym dywanem to by zdechł w areszcie. Takie są konsekwencje jak ze strachu zjada się półroczną dawke speeda xD Chłop był wrakiem który dopiero co wyszedł z szpitala z przedawkowania, policjant przesadził ale nie mógł przypuszczać że pod kolanem dusi nie dwumetrowego murzyna w
@ElonMuskKochamCie: to są dane FBI, i są prawdziwe.

Tylko używanie ich w tym kontekście sugeruje że ich rasa ma wpływ na agresję lub popełnianie przestępstw.
Jeśli weźmiesz pod uwagę historię USA to czarni zaczęli być tam traktowani jak ludzie dopiero w połowie lat 60 ubiegłego wieku. I mówię tu o prawnym aspekcie bo społeczeństwo dalej ich nienawidziło. Prowadziło to do marginalizacji i izolacji czarnych w gettach, brak pracy i infrastruktury spowodował
@ShineLow: A więc bezpośrednio - 2022 meksykanie w ameryce są traktowani jak margines, podludzie, nie mają żadnej reprezentacji w mediach/telewizji/grach i biznesie i są budowane mury na granicy z ich państwem. Jednak z finalnym rozrachunku radzą sobie lepiej od murzynów którzy od conajmniej 20lat (jedno pokolenie) ma normalne życie i nadreprezentacje w popkulturze i polityce ku walce o równość. To miałem na myśli. Przestępczość murzynów rośnie pomimo poprawy warunków życia pracy
@Tymajster: Czy tłumaczyliby śmiertelność postrzału narkotykami w organiźmie Floyda?


Po prostu każdy miałby to w dupie tak samo jak pare dni temu policjant zaczął sobie strzelać do nastolatka który jadł burgera w samochodzie na ichniejszym makdonaldzie. Takie patologie występują w ameryce i każdy się z tym pogodził. No chyba że chodzi o murzyna recydywiste narkomana z śmiertelną dawką narkotyków w krwi. Wtedy to brutalna rasistowska policja gnębi bogu winna ludzi za
@Tymajster: Przygwożdżenie aresztowanego w ten sposób jest normalne w stanach tłuku, tak się uczy policjantów w tym kraju. W normalnej sytuacji takie coś powoduje dyskomfort, ale nie uduszenie. Do tego doszło z powodu płytkiego oddychania od fentanylu. Chauvin powinien był dostać nieumyślne spowodowanie śmierci. Nie pamiętam co dostał, bo szczerze #!$%@? mnie obchodzi jakiś murzyn w patologicznym kraju na drugim końcu świata, ale śmieszy mnie że po pierwsze recydywista bez żadnych
@ElonMuskKochamCie: całkiem niedawno się na ten temat wypowiedziałem - fajnopolackie libki oczywiście się obsrały na miętowo

Przeklejam mój komentarz w sprawie #georgefloyd #kanyewest we wpisie użytkownika @MglawicaKraba (niestety komentarz został usunięty) - link do wpisu

Wyciąłem prztyczek w kierunku Twojego idola, bandyty (to jest fakt - zachęcam do zapoznania się z definicją słowa felon w języku angielskim) George’a Floyda w imię dobrej dyskusji i wymiany poglądów

Początek komentarza:

W temacie George’a
Wtedy to brutalna rasistowska policja gnębi bogu winna ludzi za ich kolor skóry


@ElonMuskKochamCie: tak, są dane dowodzące tego, że policja i system prawny gorzej traktuje czarnych - dostają dłuższe wyroki i są kilka razy częściej niesłusznie skazywani - https://detester.org/publications/162kennedy

do tego jak byk widać na filmie, że Chauvin nie udzielił pierwszej pomocy Floydowi, mimo że miał taki obowiązek.
w ogóle trzeba być dzbanem albo rasistą, żeby w 2022 roku nadal