Wpis z mikrobloga

A pamiętacie jak w ameryce ćpun recydywista z potrójną dawką śmiertelną narkotyku umarł podczas aresztowania i pochowali go w złotej trumnie, został bohaterem narodowym i w jego imieniu spalono kilka miast i zabito kilkunastu niewinnych ludzi w zamieszkach. Jak to nie jest najlepszym dowodem że żyjemy w symulacji to ja nie wiem co xD
#usa #bekazlewactwa #kanyewest
ElonMuskKochamCie - A pamiętacie jak w ameryce ćpun recydywista z potrójną dawką śmie...

źródło: comment_1666879510TDtIHMpGOjLgUVncSJw9Os.jpg

Pobierz
  • 198
  • Odpowiedz
@ElonMuskKochamCie: czyli marginalne wydarzenie dla naszego regionu oraz to co robi amerykański celebryta miało na ciebie aż taki wpływ, że postanowiłeś robić za sygnalizację świetlną na wykopie w poczet walki z murzynami ze stanów i garstką skrajnej lewicy, która u nas wystepuje w mikrodawkach? Jak coś to szukany kogoś do sprzątania biura.
  • Odpowiedz
@Tymajster: Jest to standardowa procedura przy aresztowaniu w stanach, a Grzesiu był na fentanylu który w nadmiarze oraz przy mieszaniu z niektórymi innymi narkotykami powoduje płytkość oddechową. Gdyby grzesiu był trzeźwy to by się nie udusił, więc skazanie Chauvina za morderstwo to przesada. Nie wspomnę o paleniu miast za i stawianie pomników recedywiście.
  • Odpowiedz
@ElonMuskKochamCie: to są dane FBI, i są prawdziwe.

Tylko używanie ich w tym kontekście sugeruje że ich rasa ma wpływ na agresję lub popełnianie przestępstw.
Jeśli weźmiesz pod uwagę historię USA to czarni zaczęli być tam traktowani jak ludzie dopiero w połowie lat 60 ubiegłego wieku. I mówię tu o prawnym aspekcie bo społeczeństwo dalej ich nienawidziło. Prowadziło to do marginalizacji i izolacji czarnych w gettach, brak pracy i infrastruktury spowodował
  • Odpowiedz
@ShineLow: A więc bezpośrednio - 2022 meksykanie w ameryce są traktowani jak margines, podludzie, nie mają żadnej reprezentacji w mediach/telewizji/grach i biznesie i są budowane mury na granicy z ich państwem. Jednak z finalnym rozrachunku radzą sobie lepiej od murzynów którzy od conajmniej 20lat (jedno pokolenie) ma normalne życie i nadreprezentacje w popkulturze i polityce ku walce o równość. To miałem na myśli. Przestępczość murzynów rośnie pomimo poprawy warunków życia pracy
  • Odpowiedz
@ElonMuskKochamCie: no to dawaj jakieś dane i statystyki na ten temat. Bo mi to się wydaje że kartele i latynoskie gangi w USA też pracują na swoją opinię, a i Latynosów jest mniej niż czarnych i często w badaniach zaliczają się do rasy białej
  • Odpowiedz
@Tymajster: Czy tłumaczyliby śmiertelność postrzału narkotykami w organiźmie Floyda?


Po prostu każdy miałby to w dupie tak samo jak pare dni temu policjant zaczął sobie strzelać do nastolatka który jadł burgera w samochodzie na ichniejszym makdonaldzie. Takie patologie występują w ameryce i każdy się z tym pogodził. No chyba że chodzi o murzyna recydywiste narkomana z śmiertelną dawką narkotyków w krwi. Wtedy to brutalna rasistowska policja gnębi bogu winna ludzi za
  • Odpowiedz