Wpis z mikrobloga

A pamiętacie jak w ameryce ćpun recydywista z potrójną dawką śmiertelną narkotyku umarł podczas aresztowania i pochowali go w złotej trumnie, został bohaterem narodowym i w jego imieniu spalono kilka miast i zabito kilkunastu niewinnych ludzi w zamieszkach. Jak to nie jest najlepszym dowodem że żyjemy w symulacji to ja nie wiem co xD
#usa #bekazlewactwa #kanyewest
ElonMuskKochamCie - A pamiętacie jak w ameryce ćpun recydywista z potrójną dawką śmie...

źródło: comment_1666879510TDtIHMpGOjLgUVncSJw9Os.jpg

Pobierz
  • 198
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@ElonMuskKochamCie: pamiętam dokładnie
( ʖ̯)

A pamiętacie


@ElonMuskKochamCie: Nie pamiętam. Pamiętam za to, że został brutalnie zamordowany przez rasistowskiego policjanta, a potem prawica (głównie w polsce) dopisywała nieprawdziwe informacje szczując na czarnoskórych.

@ItsGrN: idź się połóż plackiem, może obrobisz jakiś sklep z elektroniki przy okazji. Zawsze to lepsze od bzdur które tu wypisujesz.
v.....2 - @ElonMuskKochamCie: pamiętam dokładnie 
乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ


 A pamiętacie
 
 @ElonM...

źródło: comment_166689413416YlmdBlL69t5joyBZwTgf.jpg

Pobierz
@yggdrasil: Nie twierdziłem nigdy, że je mam i dlatego napisałem moim zdaniem.

Zresztą to trochę słaby przykład, bo amerykański system sprawiedliwości to nie są filmiki na YouTube z sympatycznym podstarzałym sędzią, który zwolni Cię z mandatu za przekroczenie prędkości, bo wiozłeś ciężarną żonę do szpitala… To jest system upolityczniony, skorumpowany i wadliwy jak każdy inny.

I trzeba być bardzo naiwnym, żeby uważać inaczej.