Wpis z mikrobloga

W końcu jest! 3 tysiace złotych dodatku węglowego wczoraj wpłynęło na moje konto! Teraz mam tylko jeden dylemat, co zrobić z tymi pieniążkami aby ich szybko nie #!$%@?ć? Drewna nie będę już kupował bo szopa więcej nie pomieści, dlatego opcje są dwie.. Albo Playstation 5 albo Xbox series X. Idą święta i chciałbym kupić synowi na gwiazdkę jakis wypasiony prezent. Tylko pytanie.. Brać teraz czy czekać jeszcze na Black Friday? A jeśli już to w jakim sklepie? A te konsolki to która właściwa lepsza bo nie ogarniam tego? Trochę posiedziałem na tagu i widzę że Xbox w tej generacji nieznacznie lepszy, jest tańszy i bardziej przyszłościowy. Plejak droższy i mało ekskluziwów. Ja osobiscie wybrał bym plejaka bo mamy białe meble w domu i ładnie by wygladał na komodzie, ale nie wiem co może spodobać się mojemu dziecku. Syn lvl 9, wielki fan Minecrafta, kiedys zapytałem go jakie konsole mają jego koledzy z klasy to powiedział mi że tak pół na pół. Doradźcie mi co mam mu kupić żeby dzieciak się wstydu nie najadł :)
Grafika dla uwagi.
#tatacontent #dzieci #prezenty #mikolajki #gry #konsole #ps5 #xbox #pcmasterrace #nintendo #switch
h.....4 - W końcu jest! 3 tysiace złotych dodatku węglowego wczoraj wpłynęło na moje ...

źródło: comment_1666851698Zpx7KgrbFyJgXdRQ1EUERF.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@heterodewiant44: to jak musiałeś od starego na opał pożyczać to znaczy, że nie masz grosza oszczędności to może lepiej sobie schowaj ten hajs albo zainwestuj, żebyś za pół roku znowu nie musiał pożyczać jak najgorszy dziad
  • Odpowiedz
@n4ojlj3_42lk: Chyba z miesiąc. Mówili, że ma być pod koniec listopada.

Swoją drogą tylko w MOPSie jest tak, że dostajesz 600 zł na węgiel (hehe) i musisz przynieść fakturę po zakupie. Jeśli będą kontrole to jakieś wyrywkowe i przez nadgorliwych urzędników. Jeśli w ogóle jest gdzieś taki zapis, że kontrole są możliwe. Anna Moskwa w TVP mówiła, że wierzy w uczciwość Polaków. Nigdy nie słyszałem nic o kontrolach.
  • Odpowiedz
@zemeckis: Tak samo mieli kontrolować te firmy co wzięły dodatek na przetrwanie COVIDu. Znajomy wziął kilka miesięcy po założeniu firmy i wydał sobie na PlayStation i IPhone'a właśnie ten hajs. Nikt nigdy go nie sprawdził.
  • Odpowiedz
@erebeuzet: podajesz przykład z dupy, a nie z życia, ewentualnie Cię sąsiad robi w wała. Dodatek węglowy to nie jest żaden talon na węgiel, tylko darowizna (swoją drogą absurdalna) dla posiadaczy kotłów węglowych. Te 3 koła można wydać na cokolwiek i nikt nie ma prawa się przywalić, a już tym bardziej Urząd Skarbowy, ze względu na zwolnienie dodatku węglowego od podatku dochodowego
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: U mnie w Bydgoszczy Straż Miejska lata po osiedlach i sprawdza to i dodatkowo czy ilość osób zgłoszonych we wniosku równa jest tej zgłoszonych do wywozu śmieci. Mało roboty ma ekipa w SM to każą im jeździć :P
  • Odpowiedz
- gamepas po 4zl. Masz swoje główne konto i co miesiąc dokladasz nowe "do rodziny". Nowe konto ma gamepasa na miesiąc czasem 2. Następnie nowe zakładasz itd W cenie jednego miesiąca poświęcając 5 minut co miesiąc grasz przez lata.


@niebadzogrem: Tell me more.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Strus: kupujesz na pepperku czy lowcacc gier konto za 4zl gamepasa dla nowego użytkownika w sensie kod. Zakładasz nowego maila LUB używasz kropek np mail ala@gmail.com możesz użyć jako a.la@gmail.com przyjdzie na tego samego maila. No więc masz ten kod, zakładasz kolejne konto Microsoftu aktyujesz kod podpinając kartę kredytową dostaniesz miesiąc gratis ( potem ją odpinasz ) mas teraz 2 konta główne i to nowe z gamepasa.
Logujesz się na
  • Odpowiedz