Wpis z mikrobloga

W końcu jest! 3 tysiace złotych dodatku węglowego wczoraj wpłynęło na moje konto! Teraz mam tylko jeden dylemat, co zrobić z tymi pieniążkami aby ich szybko nie #!$%@?ć? Drewna nie będę już kupował bo szopa więcej nie pomieści, dlatego opcje są dwie.. Albo Playstation 5 albo Xbox series X. Idą święta i chciałbym kupić synowi na gwiazdkę jakis wypasiony prezent. Tylko pytanie.. Brać teraz czy czekać jeszcze na Black Friday? A jeśli już to w jakim sklepie? A te konsolki to która właściwa lepsza bo nie ogarniam tego? Trochę posiedziałem na tagu i widzę że Xbox w tej generacji nieznacznie lepszy, jest tańszy i bardziej przyszłościowy. Plejak droższy i mało ekskluziwów. Ja osobiscie wybrał bym plejaka bo mamy białe meble w domu i ładnie by wygladał na komodzie, ale nie wiem co może spodobać się mojemu dziecku. Syn lvl 9, wielki fan Minecrafta, kiedys zapytałem go jakie konsole mają jego koledzy z klasy to powiedział mi że tak pół na pół. Doradźcie mi co mam mu kupić żeby dzieciak się wstydu nie najadł :)
Grafika dla uwagi.
#tatacontent #dzieci #prezenty #mikolajki #gry #konsole #ps5 #xbox #pcmasterrace #nintendo #switch
h.....4 - W końcu jest! 3 tysiace złotych dodatku węglowego wczoraj wpłynęło na moje ...

źródło: comment_1666851698Zpx7KgrbFyJgXdRQ1EUERF.jpg

Pobierz
  • 67
@Methes e tam, chooja mi mogą zrobić, jak się będą pytać co zrobiłem z tymi środkami to zaproszę ich do szopy i pokaże drzewo kupowane już na wiosnę! Przestańcie straszyć i szczuć biednych ludzi! Od samego początku było mówione ze ten dodatek nie jest NA wegiel, ale to rekompensata za poniesione do tej pory koszty związane z opałem ¯_(ツ)_/¯
@heterodewiant44: Xbox z powodu gamepassa i możliwości gry na innych urządzeniach. Jeżeli martwisz się kolorem to przecież możesz okleic(nie wiem czy to zdrowe dla urządzenia)
Co do Nintendo, polecam niesamowita zabawka(w Hadesa potrafiłem grać po 12h dziennie, gdzie ja praktycznie nie gram w gry), tylko moim zdaniem cena mocna wygórowana
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@heterodewiant44:

Ps5:
- technicznie lepszy pad ale trzeba ładować oraz mangorzej ułożone gałki
- SUPER gry ekskluzywne God Of War zjada wszelkie gry Microsoftu
- nie kupisz gier przez vpna, jedyna opcja by mieć gry taniej to założyć konto tureckie i tam kupić ps plus delexu za 120zl na rok posługując się cinkciarzem. Taki gamepas

Xbox
- wymienne baterie w padzie, lepiej rozlozone gałki
- brak exclusivow wiec jak masz kompa
@xgre w wielu miejscach pisza o tym od września. ja podalem przykład z zycia. z troski o mirka zarzucilem zeby nie bylo problemu.
wali mnie ten temat, mnie wegiel nie interesuje bo grzeje kaloryferami.
@slavkowsky kochany, wcale nie taka danina, dla mnie to po prostu zwrot kosztów, które poniosłem na wiosnę. Ja takze musiałem się zapożyczyć u ojca aby kupić wcześniej drewno i aby zdążyło wyschnąć.. A że spiełem dupe, udało mi się oddać wcześniej i te 3000 jest teraz luźne to już swoją drogą..

Wszyscy tylko krzyczą, HUUR 3000 DUUR, ROZJEBIĄ NA SMARTFONY, KONSOLE I PICIE, a gdzie byliście na poczatku tego roku gdy zamawiałem
Pogadaj z synem, zależy w co grają jego koledzy - na pewno będzie chciał z nimi grać i wtedy będziesz wiedział :)