Wpis z mikrobloga

W końcu jest! 3 tysiace złotych dodatku węglowego wczoraj wpłynęło na moje konto! Teraz mam tylko jeden dylemat, co zrobić z tymi pieniążkami aby ich szybko nie #!$%@?ć? Drewna nie będę już kupował bo szopa więcej nie pomieści, dlatego opcje są dwie.. Albo Playstation 5 albo Xbox series X. Idą święta i chciałbym kupić synowi na gwiazdkę jakis wypasiony prezent. Tylko pytanie.. Brać teraz czy czekać jeszcze na Black Friday? A jeśli już to w jakim sklepie? A te konsolki to która właściwa lepsza bo nie ogarniam tego? Trochę posiedziałem na tagu i widzę że Xbox w tej generacji nieznacznie lepszy, jest tańszy i bardziej przyszłościowy. Plejak droższy i mało ekskluziwów. Ja osobiscie wybrał bym plejaka bo mamy białe meble w domu i ładnie by wygladał na komodzie, ale nie wiem co może spodobać się mojemu dziecku. Syn lvl 9, wielki fan Minecrafta, kiedys zapytałem go jakie konsole mają jego koledzy z klasy to powiedział mi że tak pół na pół. Doradźcie mi co mam mu kupić żeby dzieciak się wstydu nie najadł :)
Grafika dla uwagi.
#tatacontent #dzieci #prezenty #mikolajki #gry #konsole #ps5 #xbox #pcmasterrace #nintendo #switch
h.....4 - W końcu jest! 3 tysiace złotych dodatku węglowego wczoraj wpłynęło na moje ...

źródło: comment_1666851698Zpx7KgrbFyJgXdRQ1EUERF.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • 0
@UlanaGraszka ja to się boję trochę braku dostępności. Teraz wszyscy dostali hajs i będą kupować takie zabawki. Myslałem aby kupić już teraz i zawieźć, schować gdzieś do babki i dać mu dopiero pod choinkę.
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: Jako osoba całe życie grająca ma PS, polecam xboxa ze względu na gamepassa. Płacisz taki abonament i masz mnóstwo gier. Nie do pomyślenia jak dużo. I będą gierki imprezowe, przygodowe.
  • Odpowiedz
  • 3
@Cumpelnastodwa hahaha, nie wolno tak bo ci się komin zapcha i później sądzę zapalą :) my palimy tylko drewnem i kartonem. Kobita pracuje w biedronce i raz na miesiąc przywozi taki sprasowany kubik. Na rozpałke jak znalazł
  • Odpowiedz
  • 0
@yo_eighth okej, a powiedzcie mi.. Na której jest więcej gier takich stricte dla dzieci? Czy raczej nie robi to dużej różnicy i wszędzie jest to samo?
Kiedyś byliśmy u szwagierki i ich dzieci grały w taka fajną kolorową zabijanke, rośliny walczyły z zombiakami, fajne to było, nawet sam chwilę pograłem. Nie wiem jak ta gra się nazywa, ale chciałbym ją mieć bo jest mega kolorowa. Czasami jak patrzę jak syn gra
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: Wpisz w necie „lista gier Xbox game pass”. To o czym mówisz, to Plants vs Zombies, pewnie druga część. Świetna giera. Zrób mały research tych gier, może jakiś filtr dla dzieci będzie.
  • Odpowiedz
@yo_eighth:

mam tylko jeden dylemat, co zrobić z tymi pieniążkami aby ich szybko nie r********ć?


Miras, przy tej inflacji i co tydzień rosnących cenach sprzętu polecam Ci r********ć ten hajs jak najszybciej ()
  • Odpowiedz
  • 1
@vvit0 miałem schować ten hajs do koperty i zamówić coś drzewa na wiosnę, ale pomyślałem dokładnie jak Ty. Nie ma co tego trzymać pół roku bo w marcu te 3k będzie warte 2,5. A na drzewo i tak będę miał bo dostanę zwrot z podatku, podwójna ulga na dzieci, więc sobie te pieniążki cofnę :)
  • Odpowiedz