Wpis z mikrobloga

@carumus1: Gratki, ja się czaję na pixele od serii 6 ale chciałam brać na FV, a ceny xkom mnie odstraszają. Czekam, aż oficjalnie wejdą do PL. Może się nigdy nie doczekam ¯\_(ツ)_/¯
Zmieniłam teraz na OnePlus, więc mają jakieś 2 lata zanim znów będę się przymierzała do zmiany telefonu.
Jak pierwsze wrażenia? Zdjęcia faktycznie tak zajebiste robi?
@ZnajomyTwojejZony: i śmieszy mnie 60 hz w iPhone 14 ( ) #!$%@?, telefon za ponad 5 koła i ma 60 hz. porażka, no ale barany lubią być ruchane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

iPhone 14 ma 60hz?
@carumus1 Całkiem serio: jak Wy możecie używać takich wielkich telefonów? Ja się bronię przed tym rękoma i nogami. Dobrze, że samsung poszedł po rozum do głowy i podstawowe s22 zrobił jako 6 cali. Przecież tego ani się już nie da trzymać jedną ręką, ani wsadzić do kieszeni.
@ZnajomyTwojejZony: już to kiedyś wyjaśniałem. Androidy stare były faktycznie słabe i było z nimi dużo problemów.. Osoby krytykujące obecnie Androida utrwaliły sobie ten obraz i nie dasz rady ich przekonać, że Android się zmienil na przestrzeni lat i nie ma żadnego zamulania i kompletnie żadnych problemów. Wszystko działa dobrze i płynnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@carumus1, Gratulacje mireczku, do mnie też właśnie w zeszły piątek dotarł.
Polecam sobie zmienić rozdzielczość ekranu na wyższą, na redicie ludzie testowali i nie ma ta zmiana wpływu na baterię.

Jedyny problem jaki do tej pory mam z tym tel to to że jest sporo apek (głównie mniejszych firm / sklepów ) które się po prostu rozjeżdżają.

Polecam etui spigena, można dorwać na allegro :)

Odnośnie 5G, to aktualnie w Polsce