Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@carumus1: pytam bo sie nie znam, mam telefon 120hz z androiden. To cos daje? Bo jak włączam to mo doi baterie szybciej a roznicy za bardzo nie widzę woec uzywam na 60

@adam-photolive: 120Hz to odświeżenie ekranu dwa razy częściej. Ja różnicę widzę jak przesuwam jakiś tekst. Wtedy mniej się rozmazuje, bo przykładowo przy 60Hz odświeżenie jest co 16ms i w tym czasie tekst przesunął się o 8
  • Odpowiedz
@carumus1: Miałem pixela 4a 5g - większość czasu działał ok ale po update do 12 mimo przywracania do ustawień fabrycznych mial sporo bugów. Czasami się zawieszał na amen czasami nie działało NFC przy płatnościach.

Przeszedłem na iPhone 13 bo męczyła mnie gonitwa ciągle za nowymi telefonami i teraz mam stabilność - kosztem nudnych podzespołów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZnajomyTwojejZony: bo to łykopki, oczekujesz pan logiki od portalu dla frustratów i bezbeków z baniek informacyjnych XD
Poza tym android be bo kiedyś był wolny na #!$%@? jak herbata z kapcia telefonach, WIĘC Z DEFINICJI JEST #!$%@?, ROZUMIESZ? HU JO WY.
Nie to co ajfon.
Już nie wspominając o tym, że android MUSI być z zasady nudny, BO NIE JEST EJPLEM.
Bo w obecnych czasach to serio, kupisz telefon do
  • Odpowiedz
nie rozumiem skąd ta krytyka odnoście androida i problemow z funkcjonowaniem systemu. Używam od lat i nigdy nie miałem problemów


@ZnajomyTwojejZony: Nie rozumiesz, że jak taki cebulak da swoje 2 całe wypłaty za telefon z logo albo ma go na 36 lub 48 rat to MUSI sobie to jakoś racjonalizować?
  • Odpowiedz
nie rozumiem skąd ta krytyka odnoście androida i problemow z funkcjonowaniem systemu. Używam od lat i nigdy nie miałem problemów. Może jakieś wyjaśnienie o co dokładnie chodzi ?


@ZnajomyTwojejZony: chodzi o budżetowe telefony z przed wielu lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NdFeB: @NdFeB: tak, załapałem się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kryshak: Orange, póki co wszystko ok
@uxie: właśnie na zdjęciu na podłodze leżały 2 skarpety i były widoczne na zdjęciu, to je usunąłem za pomocą magicznej gumki ( ͡° ͜ʖ ͡°)@RozowaWkolorachTeczy: na zdjęciu we wpisie użyłem opcji magicznej gumki. zwróć uwagę na panele między pudełkiem a telefonem, obok czarnej zabawki dla psa (czarny sznurek) to leżały tam 2 skarpety i trochę było wstyd, żeby wrzucić zdjęcie to cyk usunąłem za pomocą gumki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RozowaWkolorachTeczy: tak, chyba najlepszy ze wszystkich telefonów, jeżeli chodzi o jakość zdjęć, tryb makro, przybliżanie 30x i różne bajery robią robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZnajomyTwojejZony: @carumus1: Wszystkie telefony ktore mialem z androidem po dwoch max trzech latach sprawialy problemy, w ajfonkach podobno tak nie jest. Ale nie wiem bo mam ip12 dopiero rok. Wydaje mi sie ze najlepiej sprobowac obu i dopiero zdecydowac w ktora strone isc i tak tez planuje ¯\_(ツ)_/¯. Po roku stwierdzam ze telefon jak telefon niektore rzeczy sa spoko inne nie, fajnie dziala integracja z macbookiem i w
  • Odpowiedz
@JoeGlodomor Większość fanów srajfonòw przed przesiadka na iOS używała telefony pokroju Samsunga z serii J lub jakieś chińskie crapy z dopiskiem Lite. Tam samo z mapami gdzie ludzie przesiadają się z PC kupionego 5/10 lat temu za 2000 zł. Stąd ten cały "amejzing" ( )
  • Odpowiedz
@ZnajomyTwojejZony: wyjaśnieniem jest częsty analfabetyzm funkcjonalny wśród jego użytkowników. Mojemu ojcu też ciągle coś się psuje i nie działa na androidzie, ale temat automatycznie się rozwiązuje, gdy biorę jego telefon do ręki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przez ten szajs, że nie mogę sobie kliknąć w konkretne miejsce w wyrazie, żeby usadzić tam kursor, a przez kolejne kliknięcie na końcu wyrazu wrócić do pisania to myślałem, że to #!$%@? przez okno xd


@audrzej: jak to nie można? To co się dzieje kiedy tak robisz? Nie można customowej Swiftkey zainstalować?
  • Odpowiedz
@carumus1: Tak z ciekawosci tylko mirku - co jest nudnego w iPhone 14 a czym wyroznia sie (w kontekscie nudy) ten Pixel? Wyglada dokladnie jak kazdy smartphone z ostatnich lat.
  • Odpowiedz
Ślepy nie jestem ale ja nie widzę różnicy między 60 a 120 Hz. I sporo osób ma tak samo. Weźcie zwykłego użytkownika, włączcie losowy tryb i zobaczycie, że mają problem ze wskazaniem na 120. Przy normalnym użytkowaniu.

Wiele osób traktuje te 120 jakby to był wynalazek niczym telefon z ekranem dotykowym vs Nokia 3310.
Argument o lepszym skrolowaniu to trochę śmieszne. Bo przecież jak skrolujesz to często i tak nie czytasz. Więc
  • Odpowiedz
@microkernel: otóż to. Dla mnie iOS jest mega nudny nic tam nie można pozmieniać pod siebie, ale dla ludzi którzy są przyzwyczajeni od lat że producent wie lepiej, mnogość opcji w androidzie najzwyczajniej przytłacza.
  • Odpowiedz