Wpis z mikrobloga

A tak serio, jak bardzo obcięty jest pixel w Polsce względem tego w USA?
Mam na myśli wszystkie te funkcje AI typu że asystent odbiera za Ciebie połączenia albo dzwoni żeby zarezerwować stolik.
Zatrzymałem się na Nexus 4, pixele potem były takie meh
i śmieszy mnie 60 hz w iPhone 14 ( ) #!$%@?, telefon za ponad 5 koła i ma 60 hz. porażka, no ale barany lubią być ruchane ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@carumus1: ale wiesz, że iphone 14 ma 120hz ekran tak? Nawet nie doinformowałeś się, a pierdzielisz kocopoły
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@medevacs no problemo. a powiedz mi, co to jest volte oraz vowifi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) przepraszam, że tak głupio pytam, ale siedziałem 5 lata na pixelu 2 xl i wiem, że takich bajerów to nie miała ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do 5g to faktycznie brakuje, ale z tego co wiem, to na iphone też nie działa ( ͡° ͜ʖ
@ZnajomyTwojejZony: Sam jestem użytkownikiem IOS (13 pro max) i też się dziwię. Jeżeli chodzi o stabilność to wcale nie jest lepiej niż z androidem. Wcześniej miałem oppo find X3 pro i żadnych problemów ze stabilnością. Apki czasami w obu systemach potrafią się wysypać, za to obydwa systemy raczej są stabilne na takim samym poziomie (przez 12 lat and topowych androidach system wysypał mi się kilkanaście razy, rok na IOS i dwa
@majkkali: w iPhone największą wadą jest brak customizacji Jak ci pasuje wszystko co producent ustalił to jest to świetny system. Ale jak lubisz telefon poustawiać pod siebie to jest to męczący system do bólu. miałem jako służbowe od 9 chyba i zdecydowanie wolę Androida. Ale rozumiem ludzi którzy walą iOS
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@carumus1: Zazdro, sam mam jestem na telefonach google od nexusa 4 i teraz na pixelu 5. Za rok kończy się niestety dla niego wsparcie więc pewnie będę się przesiąść na nowszy i mam nadzieję że google do tego czasu wypuści coś wielkości pixela 5 bo siódemka jest już trochę duża ( ͡° ͜ʖ ͡°)