Wpis z mikrobloga

Mam typeczka z siłki który strasznie mi się podlizywał, był miły, zagadywał i okazało się, że #!$%@? się do mojej wybranki. Próbuje #!$%@? coś ugrać za moimi plecami wykorzystując moment, że jesteśmy lekko pokłóceni. Właśnie teraz się kapłem. Nawet dzisiaj #!$%@? podlizywał się na instagramie pisząc jaką dobrą formę mam, że mnie szanuje za ciężką pracę i tym podobne. Teraz już wiem o co chodzi.

#!$%@?ć typowi? Bo aż mi się łapy trzęsą z nerwów.

#gownowpis ##!$%@? ##!$%@? #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 44
@Wezwoguleicstont: to w sumie oryginalne, że świrując do zajętej kobiety, gościu próbuje przypodobać się również jej facetowi ¯\_(ツ)_/¯
Może to jakiś swingers, który ma swoją babę i chcą wam zaproponować wspólną zabawę?
Innego wytłumaczenia nie widzę. No albo może to jakiś amator trójkątów MMK?

Ogólnie - temat mocno niecodzienny
Przykro mi, że znalazłeś się w takiej sytuacji
Dzięki wszystkim za komentarze, te pozytywne jak i prześmiewcze. Ochłonąłem. Typ ogólnie jest do #!$%@?, bo to podobno nie pierwszy raz w jego "karierze" podrywów. Do mnie się już nie odezwał, ale napisałem, że jeszcze się spotkamy, bo mu tego nie odpuszczę. Ziomeczek ma teraz #!$%@? problem, bo mieszka gdzieś na moim osiedlu z tego co się dowiedziałem i zaraz się dowiem gdzie dokładnie (to jest chwila). Tak się #!$%@? nie robi.