Wpis z mikrobloga

Mam typeczka z siłki który strasznie mi się podlizywał, był miły, zagadywał i okazało się, że #!$%@? się do mojej wybranki. Próbuje #!$%@? coś ugrać za moimi plecami wykorzystując moment, że jesteśmy lekko pokłóceni. Właśnie teraz się kapłem. Nawet dzisiaj #!$%@? podlizywał się na instagramie pisząc jaką dobrą formę mam, że mnie szanuje za ciężką pracę i tym podobne. Teraz już wiem o co chodzi.

#!$%@?ć typowi? Bo aż mi się łapy trzęsą z nerwów.

#gownowpis ##!$%@? ##!$%@? #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wezwoguleicstont: A co na to twoja różowa przede wszystkim, bo nie zawarłeś takiej informacji. Skoro ona zezwala na takie zachowanie i nie pogoniła typa, to powinna ci się lampka zapalić. A on do odstrzału XD
  • Odpowiedz
A co na to twoja różowa przede wszystkim, bo nie zawarłeś takiej informacji. Skoro ona zezwala na takie zachowanie i nie pogoniła typa, to powinna ci się lampka zapalić. A on do odstrzału XD


@Piks0n: Głównie to typ naciskał, ona mu tam jakoś odpisywała, ale na szczęście nie pozwoliła na zbyt wiele. Tak czy inaczej przeprosiła mnie i wyjaśniliśmy sobie pewne sprawy dzięki temu, bo byłem na takim #!$%@?. Głównie
  • Odpowiedz
  • 0
@Wezwoguleicstont gościu jak chcesz atakować chłopa o przywalanie się do twojej panny to znaczy że czujesz zagrożenie z jego strony i w tym momencie tracisz, po drugie ona ma swój rozum więc powinna go zablokować a jak nie to widocznie czegoś chce (może być to nawet zwykła chęć atenencji, jeśli tak to też się zastanów czy warto być z taką co musi być w centrum uwagi)
  • Odpowiedz