Wpis z mikrobloga

Mam typeczka z siłki który strasznie mi się podlizywał, był miły, zagadywał i okazało się, że #!$%@? się do mojej wybranki. Próbuje #!$%@? coś ugrać za moimi plecami wykorzystując moment, że jesteśmy lekko pokłóceni. Właśnie teraz się kapłem. Nawet dzisiaj #!$%@? podlizywał się na instagramie pisząc jaką dobrą formę mam, że mnie szanuje za ciężką pracę i tym podobne. Teraz już wiem o co chodzi.

#!$%@?ć typowi? Bo aż mi się łapy trzęsą z nerwów.

#gownowpis ##!$%@? ##!$%@? #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 44
A co ty chcesz robić z tym gościem, powiedz mu najwyżej, żeby #!$%@?ł i tyle. Tak niepewny jesteś tej swojej wybranki, że jak gościu będzie ją "podrywał" to ci zaraz z nim ucieknie?


@bartt345: Chłopcze, tu już nie chodzi o nią, tylko o pewne zasady których się nie przekracza. Czego nie rozumiesz?
Nie chodzi o żadne zasady, ty się tak bulwersujesz bo jesteś niepewny, boisz się, że z nim ucieknie i sobie projektujesz "zasady". Jakbyś był pewny swojej laski to byś to zlał bo wiedziałbyś, że by nie poszła z jakiś beciakiem i jego nieudolnymi podrywami


@bartt345: No to Ci tłumaczę, że mam to w dupie czy z nim pójdzie czy nie. Typ przekroczył pewne granice i tyle. Co wybierze kobieta, to jej
Do wszystkich anonimowych śmieszków: to, że piszę jak "gangster" nie znaczy, że typa będę #!$%@?ć. Chęć pobicia go, to ostatnia rzecz na jaką bym miał (ochotę oczywiście jeżeli pierwszy by mnie klepnął). Chcę to z nim wyjaśnić sam na sam i tyle, a co on zrobi / jak się zachowa, to już jego sprawa. Jeżeli mnie zaatakuje, to przecież nie będę stać jak #!$%@? i zbierać lepy od niego. Niemniej jednak wolałbym
Czyli nie myślisz o swoim zdrowiu i życiu? Bardzo racjonalne zachowanie.


@In_thrust_we_trust: Będę z Tobą szczery - od jakiegoś czasu już nie. Za dużo złych rzecz w moim życiu się wydarzyło i po prostu przestałem wierzyć w pewne rzeczy. Wiem, to głupie, ale tak mam i staram się to jakoś zmienić.

Już #!$%@?ąc od tego, że jak mu cokolwiek zrobisz, to będzidsz mieć totalnie nasrane w papierach xD


@In_thrust_we_trust: Przeczytaj
@Wezwoguleicstont: Tak tak, masz to w dupie, ale chcesz to z nim "wyjaśniać" i co mu powiesz "słuchaj niefajnie, że byłeś dla mnie miły, żeby podrywać moją dziewczynę, oby to się więcej nie powtórzyo bo będę zły", no chyba, że cię zaatakuje to będziesz się bronił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak tak, masz to w dupie, ale chcesz to z nim "wyjaśniać" i co mu powiesz "słuchaj niefajnie, że byłeś dla mnie miły, żeby podrywać moją dziewczynę, oby to się więcej nie powtórzyo bo będę zły", no chyba, że cię zaatakuje to będziesz się bronił ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bartt345: Wiem, że to dla Ciebie trudne, ale mniej więcej tak to chcę rozegrać. Nie musisz mi wierzyć,