Wpis z mikrobloga

Mam typeczka z siłki który strasznie mi się podlizywał, był miły, zagadywał i okazało się, że #!$%@? się do mojej wybranki. Próbuje #!$%@? coś ugrać za moimi plecami wykorzystując moment, że jesteśmy lekko pokłóceni. Właśnie teraz się kapłem. Nawet dzisiaj #!$%@? podlizywał się na instagramie pisząc jaką dobrą formę mam, że mnie szanuje za ciężką pracę i tym podobne. Teraz już wiem o co chodzi.

#!$%@?ć typowi? Bo aż mi się łapy trzęsą z nerwów.

#gownowpis ##!$%@? ##!$%@? #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 44
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: to w sumie oryginalne, że świrując do zajętej kobiety, gościu próbuje przypodobać się również jej facetowi ¯\_(ツ)_/¯
Może to jakiś swingers, który ma swoją babę i chcą wam zaproponować wspólną zabawę?
Innego wytłumaczenia nie widzę. No albo może to jakiś amator trójkątów MMK?

Ogólnie - temat mocno niecodzienny
Przykro mi, że znalazłeś się w takiej sytuacji
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: musisz mu pokazać fizycznie kto jest prawdziwym samcem, rozmowa nic nie da

Jak nie bicie to zawsze możesz próbować wyzwać go kto więcej na klatę wyciśnie albo siłowanie na twojej ręce, oczywiście przy twojej łasce musisz go upodlic
  • Odpowiedz
Dzięki wszystkim za komentarze, te pozytywne jak i prześmiewcze. Ochłonąłem. Typ ogólnie jest do #!$%@?, bo to podobno nie pierwszy raz w jego "karierze" podrywów. Do mnie się już nie odezwał, ale napisałem, że jeszcze się spotkamy, bo mu tego nie odpuszczę. Ziomeczek ma teraz #!$%@? problem, bo mieszka gdzieś na moim osiedlu z tego co się dowiedziałem i zaraz się dowiem gdzie dokładnie (to jest chwila). Tak się #!$%@? nie robi.
  • Odpowiedz