Wpis z mikrobloga

@maz00rskie_mleko No nie. Nie zgadzam się.

Dużo odcinków nie widziałem ale z tego co widziałem to propsowana była medycyna naturalna w postaci jakieś tam starej babci co to więcej wiedziała od podrzędnego magistra farmacji, utrwalanie stereotypów (o chłopie co to w sumie głupi będzie ale trza go i tak kochać i mówić że mądry).

Serial uwydatniający zalety małomiasteczkowego/wiejskiego życia, skierowany do audiencji żyjącej w tym środowisku. Niemądry i niepotrzebny.

Zarzucanie oponentowi braków
@maz00rskie_mleko No dobra. Ja nie twierdzę że postacie w serialu się nie rozwijają.

Oceniam po kilku odcinkach więc może coś mi umknęło. Jednak twierdzenie że serial jest genialny... no to spore nadużycie imo.

Ale peace, jak lubisz to oglądaj.
Ranczo jest świetne


@maz00rskie_mleko: jedna z niewielu polskich produkcji ktora potrafi wprowadzic jakis pozytywny klimat, poprawic nastroj u widza oraz niesie pocieszenie bo ma zawsze dobre zakonczenie. na tle p0lskich oraz innych netflixowych szajsow to rzadkosc. wraca styrany zyciem p0lak do domu chce cos lekkiego obejrzec a w wiekszosci co ma do wyboru to dramaty jak to jest zle i bedzie tylko jeszcze gorzej