Wpis z mikrobloga

Czy osoby randkujące mogą mi wytłumaczyć o czym się gada na pierwszej randce? Ja rozumiem, że potem jak się relacja rozkręci to nie ma takiego problemu ale o czym Wy gadacie na pierwszym spotkaniu? Przecież wtedy jesteście jeszcze dwojgiem obcych sobie ludzi. Siedzicie np. w kawiarni i się na zmianę pytacie co tam w pracy czy jak?

#zwiazki #tinder #randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #milosc
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy to jest historia oparta na faktach?


@SoplicaTadeusz: oczywiście, że tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale po prostu na pierwszej randce czy w ogóle spacerze, kawie itd jak jest dwójka ludzi co się ma ku sobie to oboje są zestresowani bo chcą dobrze wypaść. Więc jeżeli myślisz, że jako facet nie wiesz co powiedzieć to dziewczyny mają dokładnie tak samo.

+ zawsze można pobawić się w
  • Odpowiedz
@SoplicaTadeusz: ja zazwyczaj staram się opowiadać o tym co mnie niedawno spotkało w formie śmiesznych historii wplatając w to jakieś pytania w stylu „a ty miałeś coś podobnego?” Itp. Nienawidzę tych ogólnikowych pytań „jaki jest twój ulubiony film” bo rzadko można z tego pociągnąć jakaś dłuższa, znacząca konwersacje.
  • Odpowiedz
@SoplicaTadeusz: zawsze zabieram dziewczyne na spacer, nie na kolacje. Wtedy latwiej jest nawiazac w rozmowie np. do jakiegos miejsca, ktore mijasz, opowiedziec historie o nim itd.
A no i po obserwacjach moich kumpli - wiekszosc z nich dość nudne historie potrafi niesamowicie podkoloryzowac, tak że panna bedzie pod wrazeniem. Albo historie kogos innego opowiedziec jako swoją.
  • Odpowiedz
@SoplicaTadeusz: ja polecam nie rozkminiac, nie gadać na żadne logiczne tematy tylko się dobrze bawić. Rzucać żartami, śmiać się itp. Jak pójdziesz i będziecie się wymieniali informacjami o sobie to taka rozmowa nie budzi żadnych emocji = jesteś jednym ze 100 gości z którymi ma parę = raczej nic z tego nie będzie. Idź, śmiej się, adoruj ja, uwodz, baw się tym spotkaniem i tyle. Na logikę i poznawanie się
  • Odpowiedz