Wpis z mikrobloga

Czy osoby randkujące mogą mi wytłumaczyć o czym się gada na pierwszej randce? Ja rozumiem, że potem jak się relacja rozkręci to nie ma takiego problemu ale o czym Wy gadacie na pierwszym spotkaniu? Przecież wtedy jesteście jeszcze dwojgiem obcych sobie ludzi. Siedzicie np. w kawiarni i się na zmianę pytacie co tam w pracy czy jak?

#zwiazki #tinder #randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #milosc
  • 29
@SoplicaTadeusz: Ńie wiem bo nie mam doświadczenia.

Zapraszasz bo coś tam wiesz o babeczce. Choć jak ma na imię.

Umówiona kawiarnia, zoo, kwa jego park? Rozmawiasz o sobie, czym się zajmujesz i co lubisz itd. czyli się przedstawiasz.
Jest zainteresowana. Dziwisz się i zachwycasz tym co mówi i tak kłamie. Proponujesz spacer i w zależności od sytuacji oraz chęci, utrzymujesz znajomość lub nie.

Ale głupia ta młodzież teraz...
@SoplicaTadeusz: czym się interesuje, zajmuje, jak spędziła ostatnie popołudnie, gdzie była na wakacjach, gdzie by chciała pojechać, co by chciała przeżyć (NIE w seksualnym sensie), jaki jest jej ulubiony posiłek, książka, film...
@pilotbezkabli Jestem aktualnie w związku więc nie o to chodzi. Zwyczajnie przyszło mi do głowy, że to musi być strasznie dziwne tak siedzieć z kimś obcym po raz pierwszy i o czymś gadać. Tym bardziej, że nie wchodząc w szczegóły mój związek (w innym nigdy nie byłem) nie rozpoczął się od takiej klasycznej pierwszej randki więc dla mnie takie spotkanie to jakaś abstrakcja.
@SoplicaTadeusz: przy wyborze posiłków w restauracji od razu można zagaić o ulubioną potrawę, napoje, potem 'co lubisz robić w wolnym czasie', wstępnie się umówić żeby zrobić coś razem, napomknąć o jakimś serialu który obecnie oglądają laski i ona może tez, spytać ile żyje w danym mieście, czy chce w nim zostać na zawsze.
A ogólnie pooglądaj sobie Love is Blind na netflixie, tam pokazane w praktyce o czym ludzie gadają.
@SoplicaTadeusz: no normalnie. Idziesz i starasz się z dziewczyną rozmawiać. Rzucisz jakimś żartem, pytasz ją o szkołe, zwierzęta, hobby, znajomych, wolny czas, zainteresowania, dzieciństwo, co robi później, co robiła wcześniej, komentujesz rzeczywistość. Po czym po godzinie wychodzi na to, że to kolejny pustak, nie ma nic do powiedzenia, że gdybyś siedział z kumplem przy piwie to byś własnie go olał i poszedł do domu i myślisz sobie, że mogłeś zostać w