Wpis z mikrobloga

uuu amerykańskie korki, a później wychodzą światowe statystyki tego ile się spędza w korkach czasu i wychodzi, że Wielka Polska Narodowa ze swoimi świetnie zorganizowanymi miastami gdzie zwęża się ulice/zabiera pasy bo urzędas stwierdził, że no teraz to na bank będzie płynnie, zebrami co 2.5m, przoduje w rankingach i wyprzedza amerykańskie metropolie jak NY dosłownie upakowany autami gdzie tirowcom dopłacają żeby tam jeździli bo korki xD POLSKA GÓRĄ!


@MatPL1122: to
  • Odpowiedz
ale mnie to bawi jak Polacy tutaj piszą, że Amerykaie są głupkami xD Tylko, że to ten Amerykanin jeździ se nowym pickupem, ma chate ogród basen. A ty wielki Inteligenty i Mądry Polaku co masz? klitke w bloku? :D nie przestanie mnie zadziwiać to tłumaczenie biedy w Polsce XD
  • Odpowiedz
@loplop: To że ktoś ma kasę nie znaczy że moralne jest by sobie tak poprostu zużywać. Paliwa kopalne są BARDZO skończone i potrafimy je tylko wydobywać, jak amerykanie będą jeździć autami po 6l a miliarderzy latać prywatnymi samolotami do sklepu to wcale na dłużej nie wystarczą. To tak jakby bogaty murzyn wykupywał całą wodę pitną w wiosce żeby napełniać basen. Do tego na szerokiej drodze małe auto jeszcze lepiej się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thoorgal: ostatnio znajomy mi mówił, że amerykance nie umieli projektować aut, bo 7 litrowy silnik miał 200 koni. Żaden argument do niego nie docierał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@loplop: Wskaźnik urbanizacji w USA jest sporo wyższy niż w Polsce, z resztą gdyby to był powód to kupowaliby minivany, ewentualnie dostawczaki. Większość tego trendu to głupia moda i ilość ludzi którzy naprawdę wymagają takiego pojazdu jest dość niewielka. Coś jak SUVy
  • Odpowiedz
Nie chodzi o warunki, tylko o to, że zużywają 3x więcej surowców niż trzeba bo "murica".

A tutaj średnia długość fiuta. Ciekawe czym sobie kompensują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Amerykanie są po prostu głupi.


@Jin: @Xing77: @Davidozz: zawszę lubię czytać w internecie komentarze ludzi, którzy uważają się za lepszych i chcą dyktować innym jakim autem mają jeździć ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz