Wpis z mikrobloga

@thoorgal: Wczoraj widziałem zaparkowanych koło siebie Dodge Ram/Ford Raptor/F150 (nie odróżniam ich) i Opla Corsę i tak się zastanawialiśmy po co komu taki autobus do miasta
  • Odpowiedz
@thoorgal: Cejrowski kiedyś tłumaczył, że taki pickup to ewolucja konia z wozem i pełni taką samą funkcję. Poza tym znaczna większość USA to wieś i tam takie rolnicze auta mają sens, w Europie nie.
  • Odpowiedz
@thoorgal: polecam pojeździć po Włoskich drogach to od razu zrozumiecie dlaczego. Jeździłem tam wypożyczoną Corsą i było spoko. Rav4 już bym tam nie chciał jeździć.
W ogóle zauważyłem, że tam w porównaniu do polski to jest bardzo mało SUVów na drogach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
@thoorgal: nic dziwnego, że amerykanie wolą pickupy bo większość żyje w małych miastach, przedmieściach i wsiach. Taki samochód jest bardzo praktyczny w tych warunkach. U nas ludzie na wsi też wybierają większe samochody tylko że nikt na to nie patrzy bo najwięcej osób żyje w miastach.
  • Odpowiedz
U nas ludzie na wsi też wybierają większe samochody tylko że nikt na to nie patrzy bo najwięcej osób żyje w miastach.


@Leotard00: to bardzo ciekawe co mówisz biorąc pod uwagę, że wg GUS 60% Polaków żyje na wsiach a 80% w miejscowościach do 10k mieszkańców xD
  • Odpowiedz
@CyprianFonda

polecam pojeździć po Włoskich drogach to od razu zrozumiecie dlaczego. Jeździłem tam wypożyczoną Corsą i było spoko. Rav4 już bym tam nie chciał jeździć.

W ogóle zauważyłem, że tam w porównaniu do polski to jest bardzo mało SUVów na drogach.

Jeśli chodzi o Włochy czy inne ciepłe kraje to tylko małe autka albo skuterki się sprawdzają. Szczególnie w nadmorskich miejscowościach
  • Odpowiedz