Wpis z mikrobloga

@thoorgal: #!$%@? ze ludzie maja o to bol dupy ze w stanach maja duze fury ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) czego wiecej spodziewac sie po p0laczkach
  • Odpowiedz
@Jin: po prostu ich stac na duze wygodne auto xD Ale polaczek sie zessra z zazdrosci i nagle stanie sie pro ekologiczny na ten moment tylko, zeby dosrac komus innemu.
  • Odpowiedz
@Davidozz: uuu amerykańskie korki, a później wychodzą światowe statystyki tego ile się spędza w korkach czasu i wychodzi, że Wielka Polska Narodowa ze swoimi świetnie zorganizowanymi miastami gdzie zwęża się ulice/zabiera pasy bo urzędas stwierdził, że no teraz to na bank będzie płynnie, zebrami co 2.5m, przoduje w rankingach i wyprzedza amerykańskie metropolie jak NY dosłownie upakowany autami gdzie tirowcom dopłacają żeby tam jeździli bo korki xD POLSKA GÓRĄ!
  • Odpowiedz
Nie wynika to też z tego, że u nich paliwo jest śmiesznie tanie i czy coś pali 10 czy 20l / 100km to jeden pies? Wiem, że u nich liczy się od przejechanych kilometrów na galon ale nie mam pojęcia jak to się przekłada na litry xd
  • Odpowiedz
  • 2
@CyprianFonda w tym roku urlop we Włoszech miałem, zjechałem Włochy od północy na południe wschodnim wybrzeżem i od południa na północ zachodni.
Nigdy nie wrócę tam autem. Patologia drogowa lvl 9999
  • Odpowiedz
W ogóle zauważyłem, że tam w porównaniu do polski to jest bardzo mało SUVów na drogach.


@CyprianFonda: jesli uznamy pande4x4 albo jimny jako suva to bym wystawil stwierdzenie ze jest bardzo duzo
  • Odpowiedz
Tam takie auto ma dużo więcej zastosowań niż u nas. Mają inną infrastrukturę i jeśli ktoś widzi zastosowanie dla takiego pojazdu, to go po prostu kupuje bo go stać, ale przecież zapakowanie passata w kombi po sam dach, tak że hakiem po ziemi sunie, to przecież powód do dumy dla podk0pków. Niektórzy tu już mają mokro w gaciach bo gupi amerykanie i hehe LA zakorkowane. Tak samo można powiedzieć, że my jesteśmy
  • Odpowiedz