Wpis z mikrobloga

Jeżu jakie kompleksy wylazły z wykopków. Jak zwykle zresztą.


@R2D2_z_Sosnowca: ej, ale to amerykanie są głupi i grupi? NIEROZUMIESZ? POLACY SĄ SUPER!!!! Amerykanie są do bani, duże auta? ale debile, lepiej jeździć maluchem jak za PRL xD

POLSKA GUROM, GŁUPI AMERYKANIE!!! Jak śmią mieć lepsze, większe i wygodniejsze!! My się ściskami w skrzynkach wielkości polowy ich auta, do tego niewygodnych i wolnych, to oni też muszą!
  • Odpowiedz
@Jin: czasem bo 'murica czasem bo się mieszka na wiosce i taki samochód jest praktyczny.
Poza tym miasta amerykańskie są zbudowane pod samochody, a europejskie pod pieszych
.. tak wiem pan maruda
  • Odpowiedz
@thoorgal: jezdze pickupem bo mam dom i biznes zawsze cos mozna bezproblemu przewiez, zona ma suva 3.6 litra V6, jak wsiadam do yarisa czy innej corolli to czuje sie klaustrofobicznie, kazdy kupuje takie auto jakiego poytrzbuje i w jakim sie dobrze czuje, jakbym mial jezdzic Fiatem Panda to wole rower. Porownywanie Europjskich miast z ciasnymi ulicami z USA gdzie w miescie mam kilku pasmowe szerokie drogi i beznyne za polowe
  • Odpowiedz
Wy eksperci w życiu w stanach nie byliscie i nie znacie przeznaczenia truckow nawet a najwiecej ciśniecie jacy to Amerykanie głupi XD
  • Odpowiedz
@lajsta77: a w zimie?przecież to badziewie jakim jest pick up ma zero przyczepności na tylnej osi i w przy śniegu czy lodzie na drodze idzie się zabic tym
Miałem nieprzyjemność trochę tym jeździć w warunkach zimowych
  • Odpowiedz
@Jin: niż trzeba? XD głupie stwierdzenie, jakby w polsce paliwo było tak tanie jak tam to sam byś takim #!$%@?ł a nie mikro gównem do którego nawet krzesła nie zapakujesz, nie oszukujmy się, te auta są po prostu bardzo wygodne w jezdzie, amerykanie mają potężne szerokie drogi, wielkie auto nie sprawia problemu.
  • Odpowiedz