Wpis z mikrobloga

Zastraszanie obywateli. Pali im się koło dupy to muszą podkręcić śrubę. Ale to już blisko do wojny domowej.

Ktoś wie, czy Rosjanie są uzbrojeni?
@DrLoobeach:

, teraz biorą dobre emerytury .


Weź przestań - bo zaraz Cię zaczną wyzywać.
Wykopki ogladają tvn i czytają wyborczą to wiedzą że pan Mazguła to był równy gość, SB to tacy normlni milicjanci.
I nawet jsk ktoś był s...syn to emerytura mu się należy, bo .... bronił porządku.
@huncwot_: Wiesz czym jest okno Overtona? Dasz palec to wezmą całą rękę. Żadnego przyzwolenia na pałowanie manifestacji i przymusowe przeganianie pokojowych marszów sprzed domu Kaczora, czyli zwykłęgo posła, być nie powinno.

Przy okazji, powiedz mi jak to jest od ostatnich 2 miesięcy robić nic innego jak bronić PiSu na wykopie? Mam nadzieję, że nie robisz tego za darmo, albo w czasie wolnym, bo to już chore
@niochland o jakim przyzwoleniu ty piszesz? Wykopy odkleiły się od rzeczywistości tak mocno że już nawet nie piszą jak to policja tłukła juleczki tylko nawet jak to bagiety tłukły ludzi w restauracjach :D
Wykop to jest jedna wielka polityczna agitacja. Ja wyjaśniam bzdury jakie tu wlatują w hurtowych ilościach i to ja akurat ci przeszkadzam, aha
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@huncwot_: kolego, założę się o każde pieniądze ze nie miałeś do czynienia z ograniczeniem wolności w Polsce (izba wytrzeźwień, izba zatrzymań, areszt, zk). Poczytaj o stanwordzkim eksperencie więziennym. Uwierz mi, nie ma żartów. Wiem o czym o czym mówię, zdrowie życie Twoje nie znaczy nic. Nagle okazuje się że nie ma sprawiedlosci, mało tego nie ma cywilizacji. Możesz się kłócić ja swoje widziałem...
@Trva pispolicja xD

Co jak co, ale czepianie się policji za pis, gdy za poprzedników prowokacje, łapanki i zastraszanie były codziennością wobec oponentów politycznych jest już śmieszne

I tak w skali całych rządów za pisu psiarnia jest grzeczna, pomijając covidowy syf
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@huncwot_: najlepsze rzeczy dzieją się tam gdzie Ci kamerę zabiorą. Polska policja to są zwierzęta, system ich chroni. To są spadkobiercy milicji, z ich slangiem, subkulturą, bezkarnością... Nienawidzę przestępców ale tak samo nienawidzę przestępców w mundurze. Nawet bardziej, bo im płace. Są bezkarni