Wpis z mikrobloga

Jazgot piratów drogowych, którzy wreszcie zaczną zatrzymywać się na zielonej strzałce i zdejmą nogę z gazu to miód na moje uszy. Tak wam jeszcze tylko przypomnę, że 50 km/h w terenie zabudowanym to m a k s y m a l n a prędkość z jaką można się poruszać, a nie minimalna jak niektórzy myślą :)

#polskiedrogi #samochody #prawo
E.....e - Jazgot piratów drogowych, którzy wreszcie zaczną zatrzymywać się na zielone...

źródło: comment_1663899300ZiaV8K4kgbHWKnPM27qkPz.jpg

Pobierz
  • 147
@dos_badass: Hehe wlasnie jestem pierwszym bo takie miernoty jak ty nie dorastają mi do pięt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakim to dzbanem trzeba byc zeby nie tylko pisać takie rzeczy o mnie to jeszcze nie potrafić znalezc filmików i ośmieszać sie tekstem ze niby je usunąłem xD

Pamiętaj ze moj poziom skilla przy twoim to jak Hamilton przy przedszkolaku. Ja juz jeżdżę dobrze a ty tylko slyszales
@geebon: poniekąd ma rację, w Krakowie debile #!$%@?ący lewym 90 na ograniczeniu 50 tylko po to żeby ci się #!$%@?ć za chwilę przed maskę bo jest zwężenie, a za chwile stać razem na czerwonym to jest standard obecnie przy ilości robót chociażby na powstańców wielkopolskich czy na prądniku

u nas jest plaga kierowców którzy uważają że są sami na drodze i MUSZĄ #!$%@?ć / wymuszać, przez to powstają korki i utrudnienia