Wpis z mikrobloga

Jazgot piratów drogowych, którzy wreszcie zaczną zatrzymywać się na zielonej strzałce i zdejmą nogę z gazu to miód na moje uszy. Tak wam jeszcze tylko przypomnę, że 50 km/h w terenie zabudowanym to m a k s y m a l n a prędkość z jaką można się poruszać, a nie minimalna jak niektórzy myślą :)

#polskiedrogi #samochody #prawo
Pobierz E.....e - Jazgot piratów drogowych, którzy wreszcie zaczną zatrzymywać się na zielone...
źródło: comment_1663899300ZiaV8K4kgbHWKnPM27qkPz.jpg
  • 147
@Ebenezer_Scrooge oh tylko czekam aż spotkasz uczciwą drogówkę która ci wlepi mandat za to że jednak przekroczyłeś prędkość i wyprzedzałeś przed przejściem dla pieszych. Ale tak naprawdę tego nie zrobiłeś? No szkoda w #!$%@?. Płać i płacz ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ebenezer_Scrooge: nieuzasadniony pośpiech na 5 kilometrowych odcinkach, żeby zdążyć, sam nie wiem na co, może na taniec z gwiazdami abo spożycie alkoholu, to i owszem ale przejeżdżanie na czerwonym dywanie o już twoja imaginacja i ojkofobia.
@Ebenezer_Scrooge: chyba w #!$%@? byłeś i gówno widziałeś. Właśnie jestem w Grecji. Zielone-mozna jechać, czerwone? Też można. Pasy dla pieszych? #!$%@? można trąbić, partnerka w pierwszy dzień się #!$%@?, że jest w pl i #!$%@? się na pasy(na zielonym), prawie straciła paznokcie. Tak jest #!$%@? wszędzie, no prawie, Niemcowi jak nakażą rozjeżdżać ludzi to tak będzie robił, jak każą strać to stoi.
@Ebenezer_Scrooge: ja bym za to bardzo chciał żeby zaczęto walczyć ze znakoza. Jedziesz w mieście i jest droga wielopasmowa to niech do cholery podwyższenie prędkości dopuszczalnej będzie na niej spójne na całym odcinku ale #!$%@? nie. Jest 70 za chwile 60 potem 70 potem zaraz kolejne skrzyżowanie to odwoluje i jest 50. Człowiek nie patrzy na drogę i zagrożenia tylko na znakoze