Wpis z mikrobloga

@Szalom: a gdzie ja napisałem ze wszyscy winni tylko nie kierowcy? Spytałem tyko o to na jakiej podstawie tak uwazasz, a Ty się unosisz jak dwunastolatek xd

Ale rozumiem już ze nie masz podstaw i po prostu #!$%@? co Ci się wydaje
  • Odpowiedz
@loczyn: Nigdzie jak w Polsce nie ma tylu frustratów co traktują ulice jak jakiś #!$%@? tor wyścigowy. A w szczególności już młode pryszczate sebki w jakimś a4 b6 albo e60, wtedy najlepiej trzymać dystans ile się da.

Z resztą, ten temat na wykopie był poruszany wiele razy, zauważyłem że wielu ma tutaj myślenie typowe właśnie dla takich sebków, dlatego nawet nie ma sensu dyskutować. Potem #!$%@? taki w słup ale
  • Odpowiedz
@malinq: Tak #!$%@? nie mam podstaw xd może się unoszę bo polskie drogi to walka o przetrwanie jak na dzikim zachodzie, wysłałem ci link

https://motoklub.pl/przyczyny-wypadkow-drogowych

Masz tu jeszcze jedno źródło, nie chciałem tego wysyłać bo sam wiem że policja działa głównie na #!$%@?, ale coś w tym musi być nie

Napisałem dlaczego tak uważam ale ty się przyczepiłeś tylko do jednego fragmentu mojej wypowiedzi xd
  • Odpowiedz
wytłumacz mi baranie po co mam się zatrzymywać przed są zielona strzałką, nie ma pasów, a skręt jest bezkolizyjny bo ci z prawej mają zielone


@alteron: Odnosiłem się do przykładu, który wkleiłeś i do tekstu, który napisałeś wcześniej. Oba były idiotyczne, a Ty mnie od razu obrażasz i każesz mi się wypowiadać na temat zupełnie innej sytuacji. Ja się w te zabawy dla debili bawił nie będę. Zostawię Cię z
  • Odpowiedz
@Szalom: Jak polska droga to dla Ciebie walka o przetrwanie to chyba czas na oddanie prawka XD

Zajebiste źródło, artykuł w gazecie motoryzacyjnej w którym nie ma napisane nic o przekraczaniu dopuszczalnej prędkości, tylko o dostosowaniu prędkości do warunków na drodze. A to rzeczy zupełnie ze sobą niezwiązane
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Ebenezer_Scrooge: Jak się dorobisz prawa jazdy zmienisz zdanie dzieciaku.


@Cieplokrwisty: oho - mamy doświadczonego kierowcę, któremu głosy z tyłu głowy podpowiadają, że jest najlepszym zarządcą ruchu i który musi - podkreślam musi - z a p i e r d a l a ć
  • Odpowiedz
wytłumacz mi baranie po co mam się zatrzymywać przed są zielona strzałką, nie ma pasów, a skręt jest bezkolizyjny bo ci z prawej mają zielone


@alteron: bo baranie tak mówią przepisy, masz się zatrzymać i potem ruszyć, nieważne czy coś jedzie/idzie czy nie
Ze znaku STOP też robisz sobie ustąp pierwszeństwo, bo takie jest Twoje widzimisię?
  • Odpowiedz
@MichuB oczywiście że robię, tak samo jak czasami przy samym ustąp pierwszeństwa zatrzymuje się do 0 bo jest słaba widoczność.
Nie jestem amebą zeby nie umieć samemu ocenić jak mam jechać, tylko urzędnik z zza biurka musi mi mówić.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ebenezer_Scrooge aha, tylko że nie ma rozdziału na "wszędzie/polzga", tylko tak jest po prostu wszędzie. Mieszkam w Niemczech od 6 lat i mogę stwierdzić, że tutaj jeżdżą tak samo jeśli nie gorzej. Zwłaszcza sytuacja na dolnym panelu pasuje idealnie...
  • Odpowiedz
bo baranie tak mówią przepisy, masz się zatrzymać i potem ruszyć, nieważne czy coś jedzie/idzie czy nie


@MichuB: po to bozia dała oczy aby z nich korzystać i oceniać sytuacje a nie być bierną owcą xD Też pewnie nigdy nikogo nie wpuszczasz z podporządkowanej "bo ty masz pierwszeństwo i ch-j"
  • Odpowiedz
@alteron: Czyli decyzja żeby rejestrować każde wykroczenie drogowe i słać na bagiety była dobrą decyzją,
niechcij mnie spotkać na drodze, bo od dziś zgłaszam każdą zieloną strzałkę i każdy stop na jakim kierowcy się nie zatrzymają
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Bozia dała też mózg żeby stosować się do obowiązujących przepisów, nie tylko oczy do obserwacji otoczenia
Kocham takie generalizowanie - nie znasz mnie, nie wiesz jak wyglądam, gdzie jeżdżę, ale na bank nie wpuszczam ludzi - peace out
  • Odpowiedz
@malinq: Mam oddać prawko bo ktoś wyprzedza na trzeciego, spycha mnie na pobocze, albo wyprzedza na czołówkę? XD Nie wiedziałem że na prawie jazdy uczą czytać w myślach idiotom drogowym

To źródło to dane policyjne... nie mogę uwierzyć że przyczepiłeś się do tego że pismak to zrepostował.

Zresztą ty sam nie pisałeś nic o 'przekroczeniu prędkości'
  • Odpowiedz
@MichuB:

Na początek anegdota. Pewna kobieta zawsze obcinała brzegi z kawałka mięsa, zanim włożyła je na patelnię. Obserwujący to przez szereg lat mąż zapytał ją w końcu: "Dlaczego to robisz?" Jej odpowiedź brzmiała: "Bo moja matka tak robiła".

Pytanie męża zaniepokoiło jednak kobietę, przy najbliższej okazji zapytała więc matkę: "Dlaczego zawsze obcinasz brzegi z kawałka mięsa zanim włożysz go na patelnie?" Odpowiedź brzmiała: "Bo moja matka miała taki zwyczaj"

W
  • Odpowiedz
@Szalom: Mam w sobie za dużo pokory żeby #!$%@?ć o rzeczach na podstawie jakichś gownoartykulow XD przejechałem 250k+km i sytuacji o których mówisz moglbym policzyć na palcach jednej ręki.

Wyprzedzanie na trzeciego, nieustąpienie pierwszeństwa czy niedostosowanie prędkości do warunków na drodze nie maja związku z ograniczeniami prędkości.

Trochę pokory dyletancie
  • Odpowiedz