Wpis z mikrobloga

Oho kolejna miernota droga cos tam psioczy na lepszych od niej kierowców xD


@cwlmod: gdzie są te wszystkie filmiki z tych twoich stłuczek, dynamiczniaku? pousuwałes? xD
każdy ma prawo pisać o ruchu drogowym, ale ty jestes ostatnim, z nich wszystkich. xDDD
  • Odpowiedz
@dos_badass: Hehe wlasnie jestem pierwszym bo takie miernoty jak ty nie dorastają mi do pięt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakim to dzbanem trzeba byc zeby nie tylko pisać takie rzeczy o mnie to jeszcze nie potrafić znalezc filmików i ośmieszać sie tekstem ze niby je usunąłem xD

Pamiętaj ze moj poziom skilla przy twoim to jak Hamilton przy przedszkolaku. Ja juz jeżdżę dobrze a ty tylko
  • Odpowiedz
Te zmiany to nic innego jak ruchanie na hajs. A dzieki nim, jest gorzej na drogach njz wczesniej, np świete krowy na przejsciach ktorzy sie nie oglądaja i wbijają jak do siebie na pas 5 metrów przed pojazdem. I zawalcze drogi co jezdza 45km/h po prostej drodze z dwoma domami na krzyż
  • Odpowiedz
@Ebenezer_Scrooge: kolejny dzieciak, który myśli że jest zabawny jak kogoś sprowokuje swoim absurdalnym wysrywem. Zdasz prawko, wsiądziesz do auta to zrozumiesz jakie kocopoły wypisywałeś małolat
  • Odpowiedz
@geebon: poniekąd ma rację, w Krakowie debile #!$%@?ący lewym 90 na ograniczeniu 50 tylko po to żeby ci się #!$%@?ć za chwilę przed maskę bo jest zwężenie, a za chwile stać razem na czerwonym to jest standard obecnie przy ilości robót chociażby na powstańców wielkopolskich czy na prądniku

u nas jest plaga kierowców którzy uważają że są sami na drodze i MUSZĄ #!$%@?ć / wymuszać, przez to powstają korki i
  • Odpowiedz