Wpis z mikrobloga

@raul7788: No jak Pawlak zawarł umowę na dostawy gazu to aż z unii przyjechali pytać skąd taka cena. Ale przeciętny wyborca ma czyszczenie pamięci razem z roztopami.
  • Odpowiedz
@SargonofAkkad: Ale za przeproszeniem p---------e. Byłem na wyborach ale jak rozumiem pan z wykopu wir lepiej i oczywiście populizm i propaganda nie mają nic wspólnego z wygraną socjalistycznej partii?

  • Odpowiedz
@raul7788: nawet jakby PO wygralo to pis zepsuł ten kraj na zawsze.Ludzie pozostaną roszczeniowi domagając się socjalu kosztem rozwoju kraju.Nie wypłac teraz 13stki czy 500+ to jeszcze na ulicę wyjdą.Tvp pozostanie tuba partyjna bo Polacy (głównie emeryci) to pelikany i można słupki podbijać za ich własne pieniądze.Można sporo wymieniać...Coście s--------y uczynili z tą kraina.
  • Odpowiedz
@raul7788: za PO likwodowano kopanie ale za to budowano nowe elektrownie na węgiel. Tetaz zaskenie, że brakuje węgla.

Ciepła woda w kranie była, ale to nie zasługa rządów tylko prlu który wybudował ciepłownie.

Gaz mieliśmy najdroższy w Europie. Do tego uwalono wtedy Baltic Pipe, bo Pawlak stwierdził, że jest on niepotrzebny.
  • Odpowiedz
@raul7788: ale to na serio jest? Nie wiem k---a pandemia, zerwane łańcuchy dostaw, prawdziwa wojna u sąsiada, skutkująca p------------m w energetyce. To oczywiście za tuska by nie wystąpiło xD prymitywność na mirko przeraża
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Nie żyliście w czasach gdy 3 filary emerytalne były przedstawiane społeczeństwu. W jaki sposób to reklamowano i jakie były odczucia w związku z odkładaniem tam pieniędzy. Nie wiecie co czuli ludzie którzy myśleli, że uda im się ominąć ZUS


@invit: po pierwsze skończy gościu budować narrację, że ktoś nie żył w tych czasach bo nie masz racji. Po drugie, zamiast rozpaczać i mieć dramatyczne odczucia i nadzieję w OFE, ci
  • Odpowiedz
@raul7788: tyko że tusk nie miał na to żadnego wpływu, jak już na coś miał to zazwyczaj spierdo****, Ceny węgla, gazu to nie problem Polski a całej unii.. wystarczy spojrzeć na ceny na giełdach, ale takie p---------e dla dzieci, wsród dzieci zbierze Poklask,brawo ty xD
  • Odpowiedz
@raul7788: Jezeli nie widziesz roznicy w ilosci rzeczy ktore mozeszz kupic teraz, a w 2007, to moze przejdz sie do psychiatry. Teraz spodnie mozesz sobienkupic co miesiac, a w 2007 co pol roku ledwo co na minimalnej.
  • Odpowiedz
@kochamschabowe: Jak mama nie pracowała a nie była zarejestrowana w pośredniaku to nie była liczona do bezrobocia. Bezrobocie to ludzie zarejestrowani w PUPie XD (Są w ciemnej dupie k---a.) Teraz bezrobocie byłoby wyższe bo dużo madek podjęło decyzję o nie chodzeniu do pracy bo DAJOOOOOO.
  • Odpowiedz
@Voltix: za minimalna zarowno teraz, jak i w 2007 zylo sie jak dziad ponizej godnosci obywatela UE. Wynajecie kawalerki i zarcie to dzisiaj 2500-3000
tyle samo co w 2007 za 1500zl.
  • Odpowiedz
@milvanb: Nie wiem gdzie w 2007 roku kawalerka była za 1500 xD U mnie w mieście 800-900zł.

Co nie zmienia faktu, że minimalna krajowa to było 936 zł to dawało 675,40 PLN do końca czerwca i 697,95 PLN od 1 lipca 2007 "na rękę".

Jest to ekwiwalent jakiś 1 327 PLN netto
  • Odpowiedz