Wpis z mikrobloga

@woj_st: akurat 15% bezrobocia to pozostałości wiadomo po kim xD na koniec 2007 było koło 11 %. I co z tego,że masz tam ponad 2 tys na rękę minimalnej jak za wszystko płacisz x razy więcej.
Opie populizm, rozdawnictwo zjedzą ten kraj. Hajs z KPO nie chcą, wolą zaciągać kolejną pożyczkę. A kto ją będzie spłacał? xD
@woj_st: Argument nad argumenty xD w Niemczech bezrobocie wyższe niż w Polsce wiec u nas żyje się lepiej? XD w Szwecji 8.6% - tam to w ogóle mają tragiczne życie xdddddd

Powiem tak u mnie za PO w domu pracował tylko ojciec i kupił dom - w dzisiejszych czasach by kupić nowy dom pracując samemu i mając 4 osobowa rodzinę graniczy z cudem xD moja mama nie pracując wpływała na wysokie
@raul7788: Jak w 2015 wybory wygrywał PiS, to myślałem, że gorzej niż za PO nie będzie, mając w pamięci Zytę Gilowską, rząd 2005-2007, obniżanie podatków No i niedawne afery PO (oczywiście nie chodzi mi o ośmiorniczki, tylko o OFE) oraz ich już ujawniający się lewoskręt. Chyba nie mogłem się bardziej mylić. Takiego syfu, gnoju i niekompetencji podszytej bolszewizmem i obłudą nikt się nie mógł spodziewać.