Wpis z mikrobloga

  • 28
@raul7788 Wy macie krótka pamięć. Wychwalanie Tuska i platformy można stawiać w tym samym rzędzie co wychwalanie PiSu. Dramatem jest to, że to jest ta sama liga. Moim zdaniem na ten moment nie ma dobrego wyboru jeśli chodzi o partie polityczne.
  • Odpowiedz
@raul7788: z kranów leciał Johnny Walker a w rzekach płynęło mleko i miód xD z taką pamięcią to za parę lat Polacy będą wzdychali za PISem gdy ktoś inny będzie rządził xD
  • Odpowiedz
@StdPtr: tak samo będą tęsknić za PISem jak ludzie 70+ tęsknią za Gierkiem. Albo niektórzy wychwalają Bociana - daje pieniądze za darmo. Wejdziesz do biura, i miła Pani daje Ci 5000 zł do łapy. Cudowna firma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
No i niedawne afery PO (oczywiście nie chodzi mi o ośmiorniczki, tylko o OFE


@aks_762: żeby OFE traktować jako aferę (w 2015 roku) to trzeba było być niezłą amebą
  • Odpowiedz
Opie populizm, rozdawnictwo zjedzą ten kraj.


@raul7788: To prawda. Tusk popiera waloryzację 500+ i twierdzi, że mieszkanie jest prawem człowieka.

żeby OFE traktować jako aferę (w 2015 roku) to trzeba było być niezłą amebą


@mentari: Trzeba nie być Tuskowym botem. :-)
  • Odpowiedz
@raul7788: Wolę mocną walutę niż niskie bezrobocie, rządy PO były #!$%@? ale przy PiS to Tusk z ekipą wypada niczym Bóg imperator ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście nie oznacza to że będę głosował na PiS lub PO, jeszcze mnie nie #!$%@?ło
  • Odpowiedz
@raul7788: #!$%@?ć pis, ale żeby twierdzić, że to wszystko było dziełem Tuska i co śmieszniejsze - że teraz też byśmy mieli węgiel za 500zł to już jest wyższy poziom halucynacji.
  • Odpowiedz
@aks_762

Rzekoma kradzież OFE to propaganda pis.

Za PO naprawdę było dobrze, tylko zamarzyło się "lepiej". Coś jak umowa na tanie rozmowy telefoniczne. Było spoko, przyszedł akwizytor, obiecał za darmo,.a potem przyszedł rachunek i mamy to co mamy.
  • Odpowiedz