Wpis z mikrobloga

@woj_st:

Powiem tak u mnie za PO w domu pracował tylko ojciec i kupił dom - w dzisiejszych czasach by kupić nowy dom pracując samemu i mając 4 osobowa rodzinę graniczy z cudem xD moja mama nie pracując wpływała na wysokie bezrobocie - pewnie to było dla nas tragedia. Płakaliśmy w nowym domu 200 m^2 nad naszym ciężkim losem

XD Ja się zastanawiam czy żyłam w tej samej Polsce. U
  • Odpowiedz
@indeeed: Tylko weź pod uwagę że dopiero wchodziłeś na rynek pracy xD mój ojciec miał już kilkanaście lat stażu i do czegoś doszedł w organizacji. Wy serio myślicie ze na start dostawało się dom i dobrze płatna pracę? Czy wy macie RiGCZ?
  • Odpowiedz
@kochamschabowe nie dostawało się nic, bo nie miałeś szans nawet gdziekolwiek dostać stałej pracy, na Twoje miejsce były tłumy ludzi. N8e mówię o domu 200m dla swiezakq po maturze, ale wypłaty na umowę zlecenie dostałeś 500zł, nie wiadomo było co z tym zrobić, bo był problem nawet wynająć za to samodzielny pokój. No o czym mowa. Rozumiem, że teraz nie jest kolorowo, ale nie ściemniaj, bo ludzie w to uwierzą i
  • Odpowiedz
@kochamschabowe: za po to dopiero bylo kurla! pomarancza my jedli kurla! a za hitlera byly nizsze podatki, kurla!!1 nawet jesli wygra ko, to beda kontynuowac polityke pisu. jedynie co sie zmieni, to to, ze beda inne mordy w spolkach panstwowych oraz w rzadzie, no i to, ze zmienimy kurs z usa na niemcy i rosje.
  • Odpowiedz
No i niedawne afery PO (oczywiście nie chodzi mi o ośmiorniczki, tylko o OFE)


@aks_762:
OFE dostawało z budżetu kasę i brało prowizję, chyba 3% i kupowało za to obligacje. Tusk zmienił, że już OFE już nie dostawało kasy, tylko od razu z pominięciem prowizji ZUS kupował obligację. Tusk zaoszczędził 3% z twojej przyszłej emerytury. Gdzie tu widzisz aferę czy kradzież?
  • Odpowiedz
@i-marszi: Tylko ta kasa była realnie pieniędzmi na rachunku w ofe, który np. podlegał dziedziczeniu. Spróbuj natomiast zażądac od ZUS zgromadzone środki przez dziadka, który spadnie z rowerka przed ich wypłata.
  • Odpowiedz
@i-marszi: To prawda, ale zrobił wyłom, złamał prawo i dał precedens późniejszym wybrykom. Czy ja mówię gdziekolwiek, ze Kaczyński i maowiecki są lepsi??
  • Odpowiedz
@i-marszi: Bo jest niepisana zasada „my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych” Ew. Dlatego ze Kaczyński to parodia polityka, bolszewik przyklaskujący wszelkiej nacjonalizacji i #!$%@? wolnego rynku i w dodatku bandyta.
  • Odpowiedz