Wpis z mikrobloga

@indeeed: No to wchodziliście na rynek w czasach rządów PiS lub na samym początku rządów PO, gdzie nie dość, ze musieli sprzatac b----l po pisowcach, to jeszcze przyszedł kryzys swiatowy. Sama się czepiasz dla zasady, bo się skończyła szkoła i musiałaś iść do pracy, wielce pokrzywdzona.
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje:

co ty p--------z gościu? czyli kryzys światowy 2008 tak bardzo przeszkodził peło, a to co się o----------o w latach 2020-2022 to jest bez wpływu na obecną sytuację i winę za to jak jest ponosi wyłącznie rząd pis?

Pis narobił burdelu w dwa lata swoich rządów (2005-2007) a Peło musiało biedne prostować? To sprawdź fakty, zobacz o ile % spadło bezrobocie przez te dwa lata ich rządów, a o ile zbiło je po przez 8 lat ich rządów ( ͡°
  • Odpowiedz
@woj_st: Cytat gdzie napisałam, ze wyłącznie PiS ponosi winę za to co się dzieje obecnie i wydarzenia 2020-2022 nie miały na to wpływu. Raz, raz, cytacik, bo chyba przecież nie wciskasz mi czegoś, czego nie powiedziałam, nie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Volki: to są właśnie te wasze pisowsko konfederackie fikołki. Nie chcecie rozliczyć PISu za stan faktyczny, ale chcecie z nim zrównywać PO za to że coś chciało. Dla was osły jak powiem, że sasiad wygrywa co noc na full muzykę i go chyba zaraz z-----e, to jest to samo co sytuacja w której ktoś idzie i kogoś morduje XD
  • Odpowiedz
@kochamschabowe:

w Niemczech bezrobocie wyższe niż w Polsce, wiec u nas żyje się lepiej


Sprawdziłem, Kambodża to drugie państwo na świecie z najniższym odsetkiem osób bezrobotnych, bo tylko 0.6%. Tam się musi mega zajebiscie żyć, każdy prace teraz ma to i stać ich na wszystko
  • Odpowiedz
  • 0
@Parker_

Nie chcecie rozliczyć PISu za stan faktyczny

Ty lewacki pisowcu, jak było trzeba postawić Ziobrę przed trybunał, to PO sabotowało głosowanie.

Lewaki srają o Konfederację, bo wiedzą, że ona was pisowców rozliczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@arturek98c: Co ty porównujesz w ogóle xd to tak jakbyś powiedział w 2038 roku, ze kiedyś Samsung Flip kosztował 9k, a teraz nowe składane xiaomi za 900zl można kupić
  • Odpowiedz
@rakujp: chodzi o to, że wszelka technologia jak rtv, agd, meble, samochody, ubrania itd wszystko było drogie jak na te zarobki, bo ceny były dostosowane do zachodu. Teraz nadal są dostosowane do zachodu, tylko nasze zarobki są kilka razy wyższe, dlatego na dobry telefon pracujesz jakiś tydzień, a nie jak za Tuska, ponad miesiąc. Teraz każda rodzina ma minimum po 3 samochody( ͡° ͜ʖ ͡°) na
  • Odpowiedz