Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Golę całe ciało ze względów higienicznych i uważam to za coś normalnego. Spotykam się od niedawna z dziewczyną i gdy pierwszy raz zobaczyła, to była zdziwiona i powiedziała, że nie powinienem. Stąd pytanie do #rozowepaski - czy uważacie, że mężczyźni nie powinni czegoś takiego robić?

#pytanie #niebieskiepaski #higiena #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630865d48311a165a9389907
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 85
A propos golenia sobie odbytu.

Ostatnio popełniłem nawiększy błąd w swoim życiu i chciałbym podzielić się tym doświadczeniem ku przestrodze. Ta, tak jak wiele innych historii, zaczęła się kiedy miałem problemy ze sraniem.

Nie, nie miałem zatwardzenia. To nie była kwestia regularności wypróżniania, a raczej jej techniki. Włosy w moim odbycie wyrosły już na tyle, że przypominało to raczej dżunglę, w której cały czas plątały się małe kawałki gówna. Byłem strasznie sfurstrowany,
WykopowaGrażyna: > Faktem jest, że np. golenie rowa nie jest najszczęśliwszym pomysłem bo potem mogą pojawić się obtarcia (nie mówiąc o ostrych odrostach).

@pietryna123: golenie rowa jest świetne
po sraniu zużywa się dużo mniej papieru toaletowego
pierdy są o wiele głośniejsze bo niewytłumione poduszką z włosów
dupę myje się dużo przyjemniej

a nie powinno golić się żyletką tylko kremem do depilacji, wtedy odrosty nie są ostre
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@pietryna123:

#!$%@?, no mi by się nie chciało, ale fakt. Papieru potrafi czasami trochę iść.

Ja bym cały czas czuł te resztki gówna na włosach w rowie jakbym nie miał go wygolonego. Tak to mam pewność, że dupsko wytarte do czysta. Czuję dzięki temu znacznie większy komfort, a oszczędność srajtaśmy to tylko dodatkowy plus.

Choć jak możesz nie mieć problemów z odrostami... za miękkie są? Mnie czasami pod pachami te włoski
ogolone nogi u mężczyzny wyglądają dziwnie


@Inboxie: xDDDD przecież to jedna z oznak męskości. Najbardziej nie rozumiem tych wszystkich ,,pakierów" (nie kulturysci) co nogi golą. A najlepsi są tacy, co klaty nie ogola, ale nogi tak
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś ogoliłem włosy wokół wora, ale skończyło się odparzeniami - wręcz rany. Leczyłem się maścią cynkową dla niemowlaków. Nieciekawie też pachniało. Jeśli powodem jest higiena to nie tędy droga. Odrastające są twarde i kłują. Nie polecam. Kilka razy tak próbowałem i efekt ten sam.
Teraz tylko trochę przycinam tę dżunglę.
No chyba że trzeba golenie połączyć z jakims kosmetykiem? oliwka? puder? antyperspirant?
@Zgrywajac_twardziela: No tak szczerze, to ja trochę nie mam czasu... Golę cały łeb i żeby skóra była jak u gada to trzeba trochę nad tym posiedzieć, dlatego ograniczyłem do jednego golenia na tydzień, choć wolałbym dwa. Pachy i jaja. No i to po prostu mi zajmuje za dużo czasu. Już widzę ile by mi doszło czasu jakbym dorzucił jeszcze dupę, której #!$%@? nie widzę, a jest dość ukrwiona i trochę się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Na zero nie chciał bym się golic wszędzie. Jaja i pachy na gładko, ale klata czy powyżej jaj to skrócić maszynka tylko. Jak goliłem klatę na zero to mnie #!$%@? włosy odrastające bo przez t-shirt się przebijały XD a okolice kutanga jak na zero ogoliłem to dziwnie wyglądało szczególnie w zestawieniu z dywanem na klacie( )
@AnonimoweMirkoWyznania: Twoje włosy, Twoja sprawa. Natomiast dziewczynie może się to nie podobać i ma do tego prawo - albo to zaakceptuje, albo nie. Ja jako kobieta (która "powinna" golić prawie wszystko) często łażę z nieogolonymi nogami nawet kilka miesięcy nosząc spódniczki, krótkie spodenki czy strój kąpielowy. Walić te normy społeczne, które dotyczą jednostki i ich nieprzestrzeganie nie krzywdzi nikogo.
@Zgrywajac_twardziela Jeśli chodzi o dupę i higienę to najlepiej jest ją po prostu umyć po sraniu. Wtedy niezależnie od tego czy jest zarośnięta czy ogolona będzie czysta. Bez tego nawet jak jesteś ogolony to papierem zbierasz co najwyżej nadmiar gówna, a resztę zwyczajnie wcierasz sobie w skórę. Na sucho tego nie doczyścisz, bo byś musiał trzeć tak długo aż ci naskórek zacznie schodzić.
Różowa z Włochowa : Pewnie każdy ma swoje osobiste preferencje. Dla mnie golenie ciała od pasa w górę - mile widziane przy dużym owłosieniu, bo takie włochate chłopy mi się z małpami kojarzą.
W okolicach intymnych miło, jak busz jest przystrzyżony, ale nie totalnie na zero.
Na nogach busz mi obojętny.
Ale jeśli facet dobrze czułby się z tym, że goli się po całości, to tylko kwestia przyzwyczajenia, bo nie widzę w