Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Golę całe ciało ze względów higienicznych i uważam to za coś normalnego. Spotykam się od niedawna z dziewczyną i gdy pierwszy raz zobaczyła, to była zdziwiona i powiedziała, że nie powinienem. Stąd pytanie do #rozowepaski - czy uważacie, że mężczyźni nie powinni czegoś takiego robić?

#pytanie #niebieskiepaski #higiena #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630865d48311a165a9389907
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 85
@Zgrywajac_twardziela: No tak szczerze, to ja trochę nie mam czasu... Golę cały łeb i żeby skóra była jak u gada to trzeba trochę nad tym posiedzieć, dlatego ograniczyłem do jednego golenia na tydzień, choć wolałbym dwa. Pachy i jaja. No i to po prostu mi zajmuje za dużo czasu. Już widzę ile by mi doszło czasu jakbym dorzucił jeszcze dupę, której #!$%@? nie widzę, a jest dość ukrwiona i trochę się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Na zero nie chciał bym się golic wszędzie. Jaja i pachy na gładko, ale klata czy powyżej jaj to skrócić maszynka tylko. Jak goliłem klatę na zero to mnie #!$%@? włosy odrastające bo przez t-shirt się przebijały XD a okolice kutanga jak na zero ogoliłem to dziwnie wyglądało szczególnie w zestawieniu z dywanem na klacie( )