Wpis z mikrobloga

@eragonn14: Nie jest. Jeśli nie masz miejsca jej umieścić na zderzaku to możesz mieć za szybą, tylko nie pamiętam po której stronie.

Policja się nie czepia tego, w razie "w" zawsze montuje się magnesy które starczają żeby odjechać zza wzroku.
  • Odpowiedz
@El_mirabel: na zachodzie nikt tak nie "oszukuje" systemu? odważne twierdzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Próbowaliście zgłosić takich typów? jak wam to przeszkadza może wystarczy zgłosić do urzędu. Takie tablice widziałem ostatnio na golfie 4 xD
  • Odpowiedz
Ja kupiłem właśnie auto co miało krótkie blachy. Z jednej strony mu się należało (import z USA), z drugiej bez problemu dałoby się założyć długie.
Zawnioskowałem o zachowanie starych tablic (mimo innego powiatu) i mam te krótkie. Wg wykopkow mam:
1) kompleksy i musze sie wyrozniac
2) mala wyobraznie bo komus zabraknie na starosc
3) starego gruza (to akurat fakt) i nie stac mnie na personalizowane.

Przez takie myslenie boje sie zaparkowac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MateMizu: tablica za szybą jest nielegalna ¯_(ツ)_/¯


@efek: tablica rejestracyjna musi rozpoczynać się od wyróżnika województwa.

@eragonn14: no i ustawą dopisze się dodatkowe wyróżniki dla poszczególnych województw i będzie git.
  • Odpowiedz
@Atreyu: dokładnie haha nawet jakby borowik zadał sobie tyle trudu żeby zamówić blende na tył i listwe na przód w wersji USA (przy moim aucie to jakieś 700-800 zł co z kosztem tablic daje tyle ile indywidualne blachy) jak faktycznie robisz samochód pod ten styl to można wybaczyć że dla jakiegoś jdma braknie tablic ale w tym przypadku wygląda to jak gówno na tym slk
  • Odpowiedz
@Lobziak jak nieciekawe trzeba mieć życie, żeby przypieprzac się do tego, kto gdzie wylewa ścieki, jakiego psa trzyma w bloku, czy po nim sprząta, jaką robotę załatwił mu szwagier z partii itp. Dopóki polska hołota nie pojmie co to są przepisy i normy społeczne to dalej będziemy żyli w takim gównie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shrug: tych tablic jest tylko 17379 na województwo a to już bardzo mało zwłaszcza że licząc nawet wszystkie województwa to tablic jest mniej niż rocznie rejestrowanych aut.
  • Odpowiedz
@Lobziak mi to przeszkadza. Kupiłem amerykańca niedługo po wprowadzeniu krótkich blach a już dostałem nr 957 czyli w ciągu tygodnia tyle było chętnych a większość numerów poniżej mojego jakie widziałem jeździły na Punto czy innym golfie. W moim przypadku krótka blacha rozwiązuje problem obtartej wnęki bagażnika i zasłoniętej kamery cofania więc uznałem to za konieczność.
  • Odpowiedz
Jak nieciekawe życie trzeba mieć, żeby przypieprzać się do długości blach rejestracyjnych obcych ludzi


@Lobziak: Bo poświadczacie nieprawdę i popełniacie wykroczenie, dzbanie patologiczny.
  • Odpowiedz
Jak nieciekawe życie trzeba mieć, żeby przypieprzać się do długości blach rejestracyjnych obcych ludzi


@Lobziak: Ale wiesz, że te małe tablice mają ograniczoną liczbę? Więc tak, chłop ma rację dopieprzając się. Powinny być surowe kary za podawanie nieprawdy we wniosku.
  • Odpowiedz
@Lobziak: pytanie jest w drugą stronę. Jak nudne życie musi mieć przygłup, który zakłada krótką tablice jak nie potrzebuje. Cwaniaków #!$%@?ć prądem bo potem ci co faktycznie potrzebują nie mogą dostać.
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: Te rejestracje są dla aut które nie mają technicznie możliwości zainstalowania standardowej długości, zresztą sam zaznaczałeś w wniosku, że normalna tablica się nie mieści
  • Odpowiedz
@MateMizu: jestem prawie pewny, że po ostatniej nowelizacji już nie da sie szybko dostrzelić tablicy na magnesy i odjechać bez mandatu. Wszystko zalezy od czlowieka ale już nie jest tak różowo jak kiedyś. Piszę to jako właściciel fury bez blach z przodu.
  • Odpowiedz