Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób o lewicowych poglądach i nie jest to prowokacja, ja pytam poważnie.

Słusznie twierdzicie że kościół katolicki nakazując księżom celibat działa wbrew naturze i że jest to powód różnych patologi pośród księży i ich odklejenia od rzeczywistości. Słusznie uważacie, że księża powinni mieć żony i że dzięki temu byli by normalniejsi i mniej odklejeni.

Słusznie twierdzicie, że tęczowe paski nie powinny być stygmatyzowane, wykluczane społecznie, bo to ma zły wpływ na osoby homoseksualne i jest nieludzkie. Słusznie uważacie że tęczowe paski powinny mieć umożliwione zawieranie związków bez społecznej stygmatyzacji bo to ich naturalna potrzeba.

Jednocześnie osoby lewicowe twierdzą, że Incele czyli hetereseksualni mężczyźni niemogący doświadczyć keksu i związku z powodu zmian społecznych na początku XXI wieku, jakich w społeczeństwach zachodnich jest już 30% w grupie wiekowej 18-29% mają zaakceptować celibat na całe życie i być normalnymi członkami społeczeństwa. Dlaczego nie zauważacie wykluczających i dyskryminujących dla mężczyzn zmian z początku wieku?

Wy naprawdę uważacie, że jakakolwiek terapia przekona dziesiątki milionów mężczyzn w samej Europie a setki milionów w skali świata, że mają zaakceptować celibat i brak związku i zachowywać się tak jak by nic się nie stało? Przecież do czegoś takiego będą zdolne tylko jednostki ponadprzeciętnie inteligentne umiejące znaleźć sens istnienia w jakiś abstrakcjach, masowo to nie zadziała. Ta sytuacja takiego masowego wykluczania mężczyzn z doświadczania keksu czy posiadania partnerki jakie są normalnymi i naturalnymi potrzebami człowieka musi doprowadzić do rewolucji, po prostu musi.

Jakim cudem wy tego nie widzicie? Ja po prostu nie mogę uwierzyć, że można być poważnym człowiekiem jaki płaci ubezpieczanie za samochód, wynajmuje mieszkanie, chodzi po zakupy, spotyka się ze znajomymi i uważać, że jeśli skażemy 1/4 populacji na brak posiadania partnera to wszystko będzie oki, nic się nie stanie, pośle się ich na terapie i będzie cacy. Nie, nie będzie. Rewolucja keksualna doprowadziła nie do dostępności keksu dla wszystkich ale do powstania haremów.

Terapia może zadziałać na jednostki, ale nie na tak masowe zjawisko społeczne.

Dlaczego Lewica nie rozwiązuje problemów Inceli jacy są najbardziej stygmatyzowaną, pogardzaną, odrzucaną i poniżaną grupą społeczną tylko nadal broni kobiet jakie są w dzisiejszym społeczeństwie nową szlachtą jaka jest uprzywilejowana i wspierana na każdym kroku? Ilość akcji promujących kobiety jaki tęczowe paski jest przygniatająca.

Gdzie są wasze Lewicowe ideały wspierania słabszych i odrzuconych w kontrze do silnych i uprzywilejowanych?

Ja pytam całkiem serio, to nie jest prowokacja, jak można być osobą o lewicowych poglądach i nie czuć sprzeczności?
Dlaczego cały czas udajecie że mamy XX wiek w jakim istnieje patriarchat? Tego już dawno nie ma, to są mity XX wieku są nowi ludzie jakim trzeba pomóc a wy udajecie że nic się nie zmieniło. Wspieranie kobiet nie jest żadną odwagą, to jest popierane przez korporacje, państwa, fundacje.

Kiedy lewica zacznie realizować lewicowe ideały równości i wspierania słabszych i zacznie wspierać Inceli przeciwko uprzywilejowanej większości ludzi mających nadmiar związków i keksu jakie są normalnymi potrzebami człowieka?

#lewica #neuropa #przegryw #incel #rozkmina #przemyslenia
Pobierz Nostrian - Mam pytanie do osób o lewicowych poglądach i nie jest to prowokacja, ja py...
źródło: comment_1659943536ap4OWUW3o3zy3pjAoPCjAQ.jpg
  • 85
@Nostrian: Nie jestem lewicą. Jestem centrum. Nie wiem czy rzeczywiście chcesz "pogadać" o problemach czy masz pretensje o to, że świat nie stawia Ciebie na piedestale? Bo jeśli to pierwsze to spoko - mogę coś napisać w tej kwestii. A jeśli to drugie to zignoruj moją odpowiedź.

Z jedynej strony możesz nie wierzyć ale wydaje mi się, że część osób widzi te problemy i nawet chciała Wam pomóc. Widziałam też rozmowy
@Sin-: Ja nie chcę się kłócić ale jestem byłym incelem jaki wszedł w nomicki świat i bardzo nie podoba mi się to co widzę.

Kobiety mają jeden atut jaki jest pomijany "rodzą dzieci" czego mężczyźni zrobić nie mogą. Więc mówienie "jak ci się nie podobają kobiety to idź swoją drogą" jest nieuczciwe bo mężczyzna nie urodzi sobie dziecka on MUSI spełnić oczekiwania kobiety, a kobieta MOŻE spełnić oczekiwania mężczyzny. To jest
@Keiosss: Realna monogamia jest rozwiązaniem bowiem w obecnym świecie na początku XXI wieku jeden mężczyzna może mieć dziesiątki kochanek, a drugi zero dosłownie to konsekwencje pełnej wolności. Potrzebujemy systemu jeden partner na całe życie, a nie na kilka miesięcy, monogamia jest z gruntu lewicowa bo ona jest oparta na ideale równego podziału powinna być tylko oczyszczona z religijnej otoczki.

Rozwody i rozstania powinny oczywiście istnieć ale to nie może być kultura
@Nostrian:

My mężczyźni jesteśmy ludźmi i my mamy prawo do szczęścia i wolność kobiet powinna być w jakiś cywilizowany sposób ograniczona tak jak kiedyś ograniczono wolność mężczyzn do posiadania więcej niż jednej żony.


Aha czyli Ty nie szukasz rozwiązania problemu tylko szukasz dominacji. I w jaki sposób chcesz aby ta kobieta rodziła Ci dzieci co?
Pytam serio. Np.: nie chce dzieci i co zrobisz z tym faktem? Ludzie chcą żyć człowieku