Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób o lewicowych poglądach i nie jest to prowokacja, ja pytam poważnie.

Słusznie twierdzicie że kościół katolicki nakazując księżom celibat działa wbrew naturze i że jest to powód różnych patologi pośród księży i ich odklejenia od rzeczywistości. Słusznie uważacie, że księża powinni mieć żony i że dzięki temu byli by normalniejsi i mniej odklejeni.

Słusznie twierdzicie, że tęczowe paski nie powinny być stygmatyzowane, wykluczane społecznie, bo to ma zły wpływ na osoby homoseksualne i jest nieludzkie. Słusznie uważacie że tęczowe paski powinny mieć umożliwione zawieranie związków bez społecznej stygmatyzacji bo to ich naturalna potrzeba.

Jednocześnie osoby lewicowe twierdzą, że Incele czyli hetereseksualni mężczyźni niemogący doświadczyć keksu i związku z powodu zmian społecznych na początku XXI wieku, jakich w społeczeństwach zachodnich jest już 30% w grupie wiekowej 18-29% mają zaakceptować celibat na całe życie i być normalnymi członkami społeczeństwa. Dlaczego nie zauważacie wykluczających i dyskryminujących dla mężczyzn zmian z początku wieku?

Wy naprawdę uważacie, że jakakolwiek terapia przekona dziesiątki milionów mężczyzn w samej Europie a setki milionów w skali świata, że mają zaakceptować celibat i brak związku i zachowywać się tak jak by nic się nie stało? Przecież do czegoś takiego będą zdolne tylko jednostki ponadprzeciętnie inteligentne umiejące znaleźć sens istnienia w jakiś abstrakcjach, masowo to nie zadziała. Ta sytuacja takiego masowego wykluczania mężczyzn z doświadczania keksu czy posiadania partnerki jakie są normalnymi i naturalnymi potrzebami człowieka musi doprowadzić do rewolucji, po prostu musi.

Jakim cudem wy tego nie widzicie? Ja po prostu nie mogę uwierzyć, że można być poważnym człowiekiem jaki płaci ubezpieczanie za samochód, wynajmuje mieszkanie, chodzi po zakupy, spotyka się ze znajomymi i uważać, że jeśli skażemy 1/4 populacji na brak posiadania partnera to wszystko będzie oki, nic się nie stanie, pośle się ich na terapie i będzie cacy. Nie, nie będzie. Rewolucja keksualna doprowadziła nie do dostępności keksu dla wszystkich ale do powstania haremów.

Terapia może zadziałać na jednostki, ale nie na tak masowe zjawisko społeczne.

Dlaczego Lewica nie rozwiązuje problemów Inceli jacy są najbardziej stygmatyzowaną, pogardzaną, odrzucaną i poniżaną grupą społeczną tylko nadal broni kobiet jakie są w dzisiejszym społeczeństwie nową szlachtą jaka jest uprzywilejowana i wspierana na każdym kroku? Ilość akcji promujących kobiety jaki tęczowe paski jest przygniatająca.

Gdzie są wasze Lewicowe ideały wspierania słabszych i odrzuconych w kontrze do silnych i uprzywilejowanych?

Ja pytam całkiem serio, to nie jest prowokacja, jak można być osobą o lewicowych poglądach i nie czuć sprzeczności?
Dlaczego cały czas udajecie że mamy XX wiek w jakim istnieje patriarchat? Tego już dawno nie ma, to są mity XX wieku są nowi ludzie jakim trzeba pomóc a wy udajecie że nic się nie zmieniło. Wspieranie kobiet nie jest żadną odwagą, to jest popierane przez korporacje, państwa, fundacje.

Kiedy lewica zacznie realizować lewicowe ideały równości i wspierania słabszych i zacznie wspierać Inceli przeciwko uprzywilejowanej większości ludzi mających nadmiar związków i keksu jakie są normalnymi potrzebami człowieka?

#lewica #neuropa #przegryw #incel #rozkmina #przemyslenia
Pobierz Nostrian - Mam pytanie do osób o lewicowych poglądach i nie jest to prowokacja, ja py...
źródło: comment_1659943536ap4OWUW3o3zy3pjAoPCjAQ.jpg
  • 85
@Sin-: My mężczyźni mamy potrzebę posiadania rodziny, dzieci i keksu, kobiece wybory to uniemożliwiają rosnącej liczbie mężczyzn pod przykrywką wolności jaka jest osiągana na nieszczęściu innych. To jest rzeczywistość jakiej zdajesz się nie rozumieć bo jesteś zapatrzona w czubek swojego nosa i widzisz tylko swój punkt widzenia. Lecisz na czarną, ja nie będę dyskutował z tak solipsystycznym człowiekiem pełnym egoizmu.
Za to Tobie gratuluje napisania wyczerpującego komentarza i rozwiązania problemu kolegi. Pomogłeś mu z całą pewnością.


@Sin-: typ ci pisze o głębokim społecznym problemie i jego przyczynach, a ty się zesrałaś pisząc coś o prawie do swoich wyborów i innym gównie
tutaj nie ma do czego odnieść się komentując twój wpis, cytując ostatniego klasyka na mirko - to jest całkowicie błędna interpretacja utworu (wynikająca pewnie z skrajnego egoizmu), 0/20 pkt z
@Gamtaro2:

A jak jest z młodymi mężczyznami? Co jest źródłem tego problemu? Mam wrażenie, ze sprawa jest bardzo złożona i na to nie ma prostego rozwiązania.

Czemu pytasz jedynie i akurat o mężczyzn?
Sprawa istotnie jest złożona. Raczej faktycznie nie ma prostego rozwiązania.
Natomiast co jest przyczyną, oczywiście w ogromnym skrócie i uogólnieniu to jest połączenie dwóch kwestii.
Mianowicie emancypacji kobiet wraz z preferencjami wyboru partnera przez kobiety.

Kobiety teraz chcą
o ch.j chodzi z tymi incelami? Pytam serio, to nie jest prowokacja. Nie widzę takiej grupy społecznej - nie widzę problemu.

Gdzie byś chciał zobaczyć, gdy siedzą w piwnicach i ogółem tworzą ją ludzie społecznie wycofani?
Znaczy nie widzisz problemu, bo ci ludzie nie stwarzają (póki co) problemu? Czy uważasz, że problem nie istnieje gdy Ty go nie widzisz?

Jesteś w stanie mi to wyjaśnić? Od zawsze byli ludzie którzy mieli problemy
Pobierz szpongiel - > o ch.j chodzi z tymi incelami? Pytam serio, to nie jest prowokacja. Nie...
źródło: comment_1659973290XWbfcSrmixKMivUwmvwfYf.jpg
@Nostrian: Jednocześnie osoby lewicowe twierdzą, że Incele czyli hetereseksualni mężczyźni niemogący doświadczyć keksu i związku z powodu zmian społecznych na początku XXI wieku, jakich w społeczeństwach zachodnich jest już 30% w grupie wiekowej 18-29% mają zaakceptować celibat na całe życie i być normalnymi członkami społeczeństwa

Fajny chochoł :p
@Nostrian: Jak się rodzi więcej mężczyzn to zawsze będzie grupa mężczyzn bez kobiet. Lewica proponuje rozbudzenie swojej biseksualności lub zmianę płci. Jak pokazują badania więcej mężczyzn staje się kobietami niż kobiet mężczyznami. https://www.nature.com/articles/s41598-020-72486-6

Evidence suggests that the prevalence has increased over the last decades to up to 5–14 male-to-female transgender (MtF) individuals per 1000 adult males and 2–3 female-to-male transgender (FtM) individuals per 1000 adult females


Japończycy też nie próżnują i
@Nostrian myślę, że incele pod pewnymi względami mają gorzej niż np. tęczowi. Są traktowani trochę jak niepełnosprawni, tyle że bez cienia współczucia i z otwartą pogardą. Nie wiem jednak co możnaby na waszą sytuację poradzić. Narzekasz na rewolucję seksualną i kobiety, ale czy chciałbyś żeby były one urzędowo zmuszane do wchodzenia w związki ze społecznymi kalekami? Postaw się na ich miejscu. Ty zapewne marzysz o partnerce i szczęśliwym związku, ale je chcesz
Dlaczego Lewica nie rozwiązuje problemów Inceli jacy są najbardziej stygmatyzowaną, pogardzaną, odrzucaną i poniżaną grupą społeczną tylko nadal broni kobiet jakie są w dzisiejszym społeczeństwie nową szlachtą jaka jest uprzywilejowana i wspierana na każdym kroku? Ilość akcji promujących kobiety jaki tęczowe paski jest przygniatająca.


@Nostrian: popatrz sobie na projekt ustawy emerytalnej lewicy. Nie było tam równego wieku emerytalnego, tylko utrzymanie tego patriarchalnego, nierównego wieku, gdzie kobieta ma w młodości zajmować się
@Nostrian: Rozwiązanie jest jedno, trzeba wyrównać prawa mężczyzn. Wyrównać wiek emerytalny, wprowadzić obowiązkowe testy DNA przy narodzinach dziecka, określona kwotę alimentów (tylko na swoje dziecko), zakaz przywilejów w postaci dodatkowej punktacji za płeć np na studiach, wymazać płeć z cv (zrobili to na jakiś czas chyba w Australii i wiadomo jak się skończyło), doprecyzować prawo względem wyroków aby sady nie miały możliwości nakładać mniejszych kar na kobiety, konstytucyjnie zabronić dodatkowego opodatkowania
Jeszcze wiele czasu minie nim lewica zrozumie że wolnym rynkiem matrymonialnym kierują takie same mechanizmy co wolnym rynkiem towarowym i bez odpowiednich regulacji dysproporcje będą narastać
A na pytania jakie tu się przewijają jak to rozwiązać odpowiadam - skoro nie widzicie nic dziwnego w propozycjach przepisów regulujących maksymalna ilość posiadanych samochodów / domów / dochodów to czemu widzicie jakąś niesprawiedliwość w prawnym posiadaniu maksymalnie jednego partnera seksualnego zarejestrowanego w urzędzie (czyt. małżeństwo) wtedy seks bez ślubu jest jak sprzedaż auta na czarnym rynku - nielegalna
nowe technologie


@Gamtaro2: ale proszę tu nie przytaczać dzieci boga maszyny, technologie tu nie mają nic na rzeczy bo to sprawa społeczna. Maszyny ułatwiają nam życie, chyba że chcesz powiedzieć że przez linie produkcyjne, auta, czy autonomiczne odkurzacze, nowoczesne mikroskopy do zabiegów kanałowych dentystycznych i inne takie... mamy problemy społeczno polityczne. Ja tak nie uważam i proszę o nie szkalowanie.
@Sin-: no właśnie jestescie uprzywilejowane (ale tylko na płaszczyznie relacyjnej). Prawdopodobnie masz za malo empatii/inteligencji zeby to dostrzec. Grupowanie, klasyfikowanie, zwracanie się w liczbie mnogiej, klasyczne symptomy spłycania tematu i jego niezrozumienia.
@Nostrian:

Jednocześnie osoby lewicowe twierdzą, że Incele czyli hetereseksualni mężczyźni niemogący doświadczyć keksu i związku z powodu zmian społecznych na początku XXI wieku, jakich w społeczeństwach zachodnich jest już 30% w grupie wiekowej 18-29% mają zaakceptować celibat na całe życie i być normalnymi członkami społeczeństwa. Dlaczego nie zauważacie wykluczających i dyskryminujących dla mężczyzn zmian z początku wieku?


Gdy geje chcą rozwiązania ich problemów to robią demonstracje.

Gdy kobiety chcą rozwiązania ich
przecież różnica między 17% a 27% jakiejś wartości to: 10 punktów procentowych LUB 59%. Polecam troche matematyki liznać bo 59% to nie jest jakaś tam mała różnica przy tej wielkości procentach.


@integrator1234: W tym wypadku nie jest ona znacząca. W sensie to jakbym ja miał jedno jabło, a Ty dwa - masz dwa razy więcej jabłek ode mnie, ale nadal masz ich bardzo mało. A 100% różnicy. Odnośnie matematyki - to