Wpis z mikrobloga

@emeig: Dokładnie tak jest. Dość przejechać się pod jakieś biurowce na mordorze i zobaczyć jakie samochody stoją - lepiej niż 3/4 to jakieś rzęchy za kilka czy kilkanaście tysięcy, ale najnowszy iphone czy inny flagowiec wart tyle co 1/2 samochodu w kieszeni musi być, niech ludzie widzą, że mnie stać xD
@Joxek: a ja głupi zamiast kupić za pół dużej banki apartment 40 m2, w którym zmieści się rodzina 2+2 to za te same pieniądze wybudowałem dom 160 m2 podłogi, w którym komfortowo zamieszka rodzina 2+3, a od biedy to nawet 2+5 się zmieści...
@PatekPhilippeTiffanyBlue: zwróć uwagę, że od zakupu mieszkania o którym pisze OP trzeba odprowadzić PCC, wykończyć, umeblować, dokupić garaż albo chociaż miejsce parkingowe. Dokładnie takie same pieniądze wyniósł mnie zakup działki i budowa domu 160m2 po podłodze z garażem w bryle. W aglomeracji warszawskiej.

Ciesz się, że dają Ci 400k. Ja za rozgrzebany plac budowy bym dał maks tyle, co warta jest działka. A te kupkę cegieł był zburzył i wybudował dom
@Kiedysbedeczerwonka jak ktoś się chce faktycznie dowiedzieć, ile ludzie zarabiają, to polecam wejść na forum kredytowe, otworzyć sobie 40 postów z prośbą o wyliczenie zdolności i sprawdzić wiek, zarobki oraz zawód :) sporo tam programistów, ale tylko nieliczni sięgają po te marne 15 k


@mirkowa1000: jak ktos zarabia te 15k i wiecej to ma na tyle zdrowego rozsadku ze nie pisze takich rzeczy na publicznych forach, bo ma sie doradcow z