Wpis z mikrobloga

Idę raz żeby nigdy więcej do tego tematu w domu nie wracać i żeby gówniaki jak dorosną nie wykrzyczały mi, że mnie nienawidzą, że NIGDY ich do cyrku nie zabrałem.
@kobrys13

Może spróbuj jeszcze przemocy domowej i porzucenia rodziny, żeby kiedyś dzieci Ci nie wykrzyczały, że tego nie doświadczyły xd.

Dla mnie to #!$%@? argument, a cyrki to dno
Byłem dwa tygodnie temu na Zalewskim. Wiem że to co napisze może komuś wydać się przejawem ogólnie pojętego rasizmu ale nie ma już żadnych zwierząt i teraz czarnoskórzy skaczą przez obręcze, OP jak wróci to potwierdzi!

A tak poza tym zrobił na mnie wrażenie pokaz gdzie czterech facetów na crossach na sporej prędkości jeździło jednocześnie w zamkniętej kuli
powiedz jak było, ciekawi mnie, bo ostatni raz byłem chyba 15 lat temu.


@atrophy: Ja ostatni raz byłem 25 lat temu i wtedy mi się nie podobało.

Jednak czasy się zmieniły - w każdym jednym przedstawieniu było widać profesjonalizm i przedstawienie doszlifowane do absolutnych granic perfekcji.

Zero zwierząt, dużo zręczności i akrobatyki tylko nie takiej nudnej tylko dosyć widowiskowej.

9/10 - ten konkretny cyrk z programem tegorocznym zdecydowanie bardzo polecam
bylem na koronie z kaszojadami rok temu. Gowno w #!$%@?


@erebeuzet: Dało radę dziś bardzo. Jak szedłem mega #!$%@? na to aż żona się na mnie #!$%@?ła że byłem tak #!$%@? to po wyjściu daję bez wahania ocenę 9/10.
nie ma teraz zwierząt, wiec na dzieciach nie zrobi to wielkiego wrazenia, pamietam jak jako gówniak 7-8lat cyrk przyjechal do mojej miejscowosci za bugiem i jechalem na wielbłądzie


@ja_kasztan: Nie było zwierząt. Myślałem że będzie słabo ale spokojnie daję 9/10 temu konkretnemu cyrkowi z tym konkretnym programem.