Wpis z mikrobloga

Ze ludzie jeszcze do takich przybytków chodzą, to mnie zaskoczyłeś.


@Endorfinek: Idę raz żeby nigdy więcej do tego tematu w domu nie wracać i żeby gówniaki jak dorosną nie wykrzyczały mi, że mnie nienawidzą, że NIGDY ich do cyrku nie zabrałem. Żona idzie jeszcze bardziej niechętnie.

Ze wszystkich cyrków, które odwiedzają miasto Zalewski jest tym najbardziej normalnym.

Jako gówniarz też potrzebowałem tego jednego razu żeby temat w głowie mi minął na
@maly_ludek_lego: no to zmienia perspektywę, faktycznie cyrk przyjeżdżający do małego miasteczka to często jedyna okazja była dla dzieci zobaczyć słonia ¯\_(ツ)_/¯

ja za to właśnie jak napisałem wyżej, nudziłem się na tych ze zwierzakami, a już te konie to mnie wkurzały niemiłosiernie, za to żonglerkę i akrobacje zawsze ze szczęką do ziemi oglądałem. Może pójdę raz z dzieciakami zobaczyć mimo wszystko.
Idę raz żeby nigdy więcej do tego tematu w domu nie wracać i żeby gówniaki jak dorosną nie wykrzyczały mi, że mnie nienawidzą, że NIGDY ich do cyrku nie zabrałem.
@kobrys13

Może spróbuj jeszcze przemocy domowej i porzucenia rodziny, żeby kiedyś dzieci Ci nie wykrzyczały, że tego nie doświadczyły xd.

Dla mnie to #!$%@? argument, a cyrki to dno
Byłem dwa tygodnie temu na Zalewskim. Wiem że to co napisze może komuś wydać się przejawem ogólnie pojętego rasizmu ale nie ma już żadnych zwierząt i teraz czarnoskórzy skaczą przez obręcze, OP jak wróci to potwierdzi!

A tak poza tym zrobił na mnie wrażenie pokaz gdzie czterech facetów na crossach na sporej prędkości jeździło jednocześnie w zamkniętej kuli
powiedz jak było, ciekawi mnie, bo ostatni raz byłem chyba 15 lat temu.


@atrophy: Ja ostatni raz byłem 25 lat temu i wtedy mi się nie podobało.

Jednak czasy się zmieniły - w każdym jednym przedstawieniu było widać profesjonalizm i przedstawienie doszlifowane do absolutnych granic perfekcji.

Zero zwierząt, dużo zręczności i akrobatyki tylko nie takiej nudnej tylko dosyć widowiskowej.

9/10 - ten konkretny cyrk z programem tegorocznym zdecydowanie bardzo polecam
bylem na koronie z kaszojadami rok temu. Gowno w #!$%@?


@erebeuzet: Dało radę dziś bardzo. Jak szedłem mega #!$%@? na to aż żona się na mnie #!$%@?ła że byłem tak #!$%@? to po wyjściu daję bez wahania ocenę 9/10.
nie ma teraz zwierząt, wiec na dzieciach nie zrobi to wielkiego wrazenia, pamietam jak jako gówniak 7-8lat cyrk przyjechal do mojej miejscowosci za bugiem i jechalem na wielbłądzie


@ja_kasztan: Nie było zwierząt. Myślałem że będzie słabo ale spokojnie daję 9/10 temu konkretnemu cyrkowi z tym konkretnym programem.
Kto #!$%@? chodzi do cyrku?! Rozrywka dla pospólstwa z XIXw.


@Chekatomba: Porogram przedstawienia był dosyć profesjonalny i wydaje mi się, że dostosowany do 2022 roku.

Były lasery, znikające kobiety i... biegający murzyni przebrani prawie za zwierzęta.

solidne 9/10
Zdrowe podejście. Też jarałem się jako dzieciak żeby pójść a jak już zobaczyłem raz to więcej nie poszedłem :)


@slaper: Byłem, zobaczyłem, przyjdę jeszcze raz jak przyjedzie ten cyrk.

Tylko osioł nie zmienia zdania. Było bardzo, bardzo fajnie.
cykr jest zajebisty, ja byłem z dzieciakami na koloni. Okej 2/3 nudy ale akrobacje motory i gość łażący na linie było fajne. Na pewno nie wyszedłem rozczarowany a dzieciaki tym bardziej.


@Krzyshake: Wyszliśmy bardzo zadowoelni. Solidne 9/10
nie ma już żadnych zwierząt i teraz czarnoskórzy skaczą przez obręcze, OP jak wróci to potwierdzi!


@Milioner_z_Choroszczy: Dokładnie - wyglądali i skakali jak zwierzęta i bardzo mi się to podobało.

A tak poza tym zrobił na mnie wrażenie pokaz gdzie czterech facetów na crossach na sporej prędkości jeździło jednocześnie w zamkniętej kuli


@Milioner_z_Choroszczy: Na mnie zrobiły wrażenie motocykle, kręcące się podwójne koło, fajny był gość na trampolinie i w zasadzie
Może spróbuj jeszcze przemocy domowej i porzucenia rodziny, żeby kiedyś dzieci Ci nie wykrzyczały, że tego nie doświadczyły xd.


@depcioo: Wielokrotnie moderacja już kasowała moje posty i tematy kiedy proponowałem komuś, że rozwiązaniem ich problemów może być właśnie bicie własnych dzieci.
@kobrys13: No spoko, ale to dalej rozrywka dla blokersa. Człowiek na poziomie zadowoliłby się np polowaniem na murzyna lub wystrzeliwaniem ruska z armaty w ścianę. Albo świecenie laserem w oczy pilota