Wpis z mikrobloga

Kto #!$%@? chodzi do cyrku?! Rozrywka dla pospólstwa z XIXw.


@Chekatomba: Porogram przedstawienia był dosyć profesjonalny i wydaje mi się, że dostosowany do 2022 roku.

Były lasery, znikające kobiety i... biegający murzyni przebrani prawie za zwierzęta.

solidne 9/10
Zdrowe podejście. Też jarałem się jako dzieciak żeby pójść a jak już zobaczyłem raz to więcej nie poszedłem :)


@slaper: Byłem, zobaczyłem, przyjdę jeszcze raz jak przyjedzie ten cyrk.

Tylko osioł nie zmienia zdania. Było bardzo, bardzo fajnie.
cykr jest zajebisty, ja byłem z dzieciakami na koloni. Okej 2/3 nudy ale akrobacje motory i gość łażący na linie było fajne. Na pewno nie wyszedłem rozczarowany a dzieciaki tym bardziej.


@Krzyshake: Wyszliśmy bardzo zadowoelni. Solidne 9/10
nie ma już żadnych zwierząt i teraz czarnoskórzy skaczą przez obręcze, OP jak wróci to potwierdzi!


@Milioner_z_Choroszczy: Dokładnie - wyglądali i skakali jak zwierzęta i bardzo mi się to podobało.

A tak poza tym zrobił na mnie wrażenie pokaz gdzie czterech facetów na crossach na sporej prędkości jeździło jednocześnie w zamkniętej kuli


@Milioner_z_Choroszczy: Na mnie zrobiły wrażenie motocykle, kręcące się podwójne koło, fajny był gość na trampolinie i w zasadzie
Może spróbuj jeszcze przemocy domowej i porzucenia rodziny, żeby kiedyś dzieci Ci nie wykrzyczały, że tego nie doświadczyły xd.


@depcioo: Wielokrotnie moderacja już kasowała moje posty i tematy kiedy proponowałem komuś, że rozwiązaniem ich problemów może być właśnie bicie własnych dzieci.
@kobrys13: No spoko, ale to dalej rozrywka dla blokersa. Człowiek na poziomie zadowoliłby się np polowaniem na murzyna lub wystrzeliwaniem ruska z armaty w ścianę. Albo świecenie laserem w oczy pilota
a te motory w klatce to ten sam cyrk?


@fancywire: Były motory, jako finał całego pokazu. Jako dorosłego nie urzekła mnie magia tego przejazdu, ale jako dorosłego przerosło mnie wręcz pojmowanie ich wyczucia rytmu, taktu, precyzji.

Jak jeździli równo jeden za drugim po ściance to jeszcze spoko, ale jak jeden zaczął jeździć pod kątem 90 stopni względem pozostałych 3 to w zasadzie czekałem na tatara z niego.

Bardzo spoko całe popołudnie.
był Minecraft? xD


@ecco: był Minecraft i muszę przyznać, że to był jedyny niesmaczny żart ze strony organizatora.

Ja rozumiem, że trzeba jeszcze dzieciom nawciskać fantów za marżę 1000%, ale to było nawet nieśmieszne. Nawet przeszło mi przez myśl żeby w przerwie zawinąć się do domu z tego powodu. Ale zostałem bo żona mi kupiła zimną (niezbyt) colę i ochłonąłem.

To co zobaczyłem po przerwie bardzo się nam podobało niemniej jednak
@kobrys13: wybacz xD nawet nie wiem na czym polega część przedstawienia dotycząca minecrafta. Szczerze mówiąc na jakimś zdjęciu z cyrku widziałem minecraftowe ludziki i myślałem, że dali je zamiast klasycznych clownów ( ͡° ͜ʖ ͡°)