Wpis z mikrobloga

#przegryw #tinder #badoo #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #samotnosc #instagram #pieklomezczyzn #p0lka

Was też wQrwia, jak ktoś się Was pyta, dlaczego jesteście sami? Jak #!$%@? odpowiedzieć na takie pytanie? Najczęściej zbywam taką osobę. Dla mnie takie pytanie zakrawa na naigrywanie się ze mnie i jest cyniczne, bo zakłada, że faktycznie mógłbym z kimś być. Ale ludzie są wredni. A najbardziej nie lubię, gdy się o to mnie pyta jakaś kobieta, którą można by określić jako atrakcyjną.
  • 24
A najbardziej nie lubię, gdy się o to mnie pyta jakaś kobieta, którą można by określić jako atrakcyjną.


@Kopytnik_1: "bo jeszcze nie dałaś mi swojego numeru" - przykrywasz to tekstem z humorem albo odpowiedz coś normalnego w stylu "nie znalazłem nikogo odpowiedniego" i przynajmniej nie pokazuj, że masz na tym punkcie jakiś kompleks, bo inteligentna dziewczyna od razu to zauważy.. później się zastanów skąd ten kompleks i dlaczego Cię to wkurza
@Kopytnik_1: ahh te dzisiejsze platki sniegu, byle pytania nie mozna zadac bo juz sobie wyobrazaja, ze ludzie ich o cos pytaja, zeby sie z nich ponabijac xD niedlugo w ogole sie nie bedzie mozna do innego czlowieka odezwac bo naruszymy jego strefe komfortu. a odpowiedz na to pytanie dla Ciebie jest prosta: bo jestem #!$%@? paranoikiem i wszedzie, nawet w zwyklych gestach doszukuje sie podstepu ktory istnieje jedynie w mojej chorej