Wpis z mikrobloga

jak już naganiacze pokazują spadki, wyobraź sobie jaki rozpie*dol jest na rzeczywistym rynku XD.


Długo już tak sobie tłumaczysz? Chciałbym określić przybliżoną perspektywę czasową tego copium. :)

To wy naganiacze jeszcze wierzycie w jakieś wzrosty. Nikt już tego nie kupuje w tych cenach. Teraz następuje twarde lądowanie marzycieli. Co ci poradzę XD ostrzegałem.


Znowu ta megalomania. Przecież ja ani się nie skarżę, ani nigdy nie twierdziłem, że obniżenie sprzedaży, ani nawet spadki
To coś jakby wegetarianin nagle odsyłał do strony twójrzeźnik.pl.


@pastaowujkufoliarzu: Jeśli twójrzeźnik.pl pisze "powinieneś jeść więcej mięsa, najlepiej tylko mięso" to wiadomo, że ma w tym interes i można ignorować.

Natomiast jeśli twójrzeźnik.pl pisze "postaraj się jeść mniej czerwonego mięsa, najlepiej maks 3 razy w tygodniu" to wiedz, że coś się dzieje.
@qris: Jeżeli piszesz "twójrzeznik to kłamcy" a dzień potem piszesz: "proszę jaka ciekawa informacja od twójrzeznik" to dla mnie jest to śmieszne i pokazuje hipokryzję. Ale to tylko uboczna sprawa.

Mój zarzut skupia się na tym, że to: 1) ceny ofertowe 2) analizy innej firmy pokazały wzrosty.
dlaczego w Łodzi taniej niż w Lublinie (_ )


@dizzy126: w łodzi jest dużo kamienic, które zaniżają cenę. w Lublinie odwrotnie. Dodatkowo w LBN ostatnio oddaje się dużo mieszkań o podwyższonym standardzie - co podbija cenę w górę Jak by porównywać tylko wielka płytę to różnica topnieje.