Wpis z mikrobloga

A więc tak, kontynuacja wpisu z przed miesiąca - https://www.wykop.pl/wpis/66275939/moze-bede-tego-zalowal-ale-trudno-level-33-wzrost-/
- aktualne statystyki – level 33, wzrost 183cm, waga 109kg (utrata wagi 5,6kg w ciągu miesiąca)
- nic mnie nie boli, nawet nie mam zakwasów z prawdziwego zdarzenia
- staram się chodzić na siłownie jak najczęściej, zwykle jest to trzy lub cztery razy w tygodniu
- standardowy trening to ponad pół godziny na rowerku, potem ćwiczenia od fizjoterapeuty, a na koniec jakieś losowe ćwiczenia siłowe z losowymi obciążeniami (skupiam się głównie na mięśniach grzbietu).
- nie liczę dokładnie kalorii, celuję w plus / minus 2000kcal dziennie.
- mam wrażenie, że poprawiła mi się postura i że po prostu się wyprostowałem
- po każdym treningu jakoś bardziej mi się chcę
- muszę ogarnąć sytuację z moją pracą magisterską, potem pewnie znajdę trenera personalnego
- przed ponad miesiąc nie popatrzyłem na żadne junk food (a kusiło, oj kusiło), słodzone napoje oraz soki. Jedyne małe grzechy to Tesco ready meals kilka razy, ale naprawdę wtedy nie chciało mi się gotować
Jeśli chcesz być zawołany za miesiąc i usłyszeć o moim progresie, zostaw plusa (nie żebram o plusy – po prostu jeśli będę musiał kogoś zawołać, to zdecydowanie będzie mi łatwiej będzie mi kontynuować to co robię)

#mirkokoksy #mirkokoksy #pokazforme
Pobierz groman43 - A więc tak, kontynuacja wpisu z przed miesiąca - https://www.wykop.pl/wpis...
źródło: comment_16583833272SGWM0PPhpqRwwLNWBroYX.jpg
  • 131
Chłop młodszy ode mnie, a wygląda jak mój stary, powodzenia ale każdemu w wieku 25-30 polecam nie transformować się w Janusza i dbać o siebie, na studiach często już widać jak ludzie w wieku 22+ nagle dziadzieją, dostają plus 20 kilo od ręki i więcej w nadchodzących latach, aktywność fizyczna to spacer z torbą pełną browarów
@groman43: Jeżeli chcesz się pozbyć tłuszczu i nabrać dobrych nawyków to polecam fasting.
Ma bardzo dobry wpływ na zdrowie przy takim body facie.
Przy okazji korzystam z Huela (polecam w mlekiem, z wodą mi nie wchodzi).
Ja sam jem raz dziennie rano ale przy Twoim zapotrzebowaniu to lepiej będzie 2x dziennie (w ogóle nie jestem głodny).

Jak znasz angielski to ten facet bardzo dobrze i bardzo wnikliwie tłumaczy temat.
https://www.youtube.com/watch?v=vhmtoAYVRSo

No
nie ćwicz czegokolwiek, bo to strata czasu! Ściągnij sobie darmową apkę stronglifts 5x5, masz tam 5 podstawowych ćwiczeń, które rozwijają całe ciało


@JohnnieWhite: bzdura, przy redukcji tkanki tłuszczowej można robić cokolwiek z byle był to aerobik, na poważne ćwiczenia przyjdzie czas gdy będzie budował mięśnie
@groman43: pamiętaj aby przy odchudzaniu zadbać o skórę, nie zrzucać za szybko balastu. 5kg w miecha to bardzo dużo moim zdaniem. Delikatnie podniósł bym kalorie. Ja na 70 kg chudnę na 2k kalorii
@Tigermass: Ciekawe, jak się to dokładniej objawiało? Czułeś się senny, brakowało siły? Ja mam 180cm i zjechałem ze 100 kg do 95 kg w miesiąc przy dziennym zapotrzebowaniu +-1800kcal. Sam czuję się znacznie lepiej, niż jak się obżerałem, ale teraz trochę mnie zaniepokoiłeś.
@brednyk: Zwykle dwa-trzy posiłki dziennie, zależy o której godzinie wstanę i czy zaczynam od śniadania czy obiadu (czasem zdarza mi się wstawać około 10:00 (,)). Nie jem niczego po 20:00. Moja dieta to główie mięso oraz warzywa i owoce. Unikam pieczywa, makaronu, etc., chociaż nie zawsze mi się to udaje.
Dużo wody, szczególnie że mieszkam w UK, gdzie ostatnio mamy rekordową falę upałów. Pewnie z tego samego
bzdura, przy redukcji tkanki tłuszczowej można robić cokolwiek z byle był to aerobik, na poważne ćwiczenia przyjdzie czas gdy będzie budował mięśnie


@brednyk: co za bullshit xD gośc chce w tym roku spaść do 80 kg, jeżeli zrzuci te 20 kg do końca roku i będzie w tym czasie robić "cokolwiek", to skończy jako pomarszczony worek. Stronglifts to program dla początkujących, gdzie zaczynasz od minimalnych ciężarów, progresując z treningu na trening.
@A_Opal: senność, brak sily, rozkojarzenie, ale to byly malo widoczne sygnaly. Zaczalem sie dopiero niepokoić jak pojawiły sie codziennie krwotoki z nosa. Zaczalem wyliczać jakie mamy zapotrzebowaie przy moim ruchu(sporo sie ruszalem w pracy i poza nia), aby dalej chudnac, ale wolniej to wyszlo, ze 3500kcal. Zaczynalem od 122kg(187cm) do kończyłem na 84-86kg. Całość trwała niecały rok.
@NauczonyRoboty: przestałem czytać po "na co ci trener?"
Może na to by bezsensownie nie machał sztangą czy maszynami na siłowni? Może po to by mu rozpisał dietę i dobrał odpowiednie ćwiczenia. Poza tym trener to dodatkowa motywacja, sam wiem coś o tym. Jesteś z kimś umówiony na treningi więc ciężej jest z tego zrezygnować. Jak czytam takie wpisy że na co ci trener to mnie mdli. Idź kup sobie buty z