Wpis z mikrobloga

przecież w Polsce nie da się wziąć kredytu ze stałym oprocentowaniem


@buchowo: Da sie. Skończ pajacowac.

Po 5 latach, podpisujesz na kolejne 5 lat. A skoro ktoś wziął darmowy kredyty, na praktycznie ujemnych stopach i dodatkowo nadplacał, to elo. Wygrał w totolotto.

No ale mamy głupie społeczeństwo. Wręcz społeczeństwo idiotów. No cóż, po i pis się sam nie wybiera. Ktoś na nich głosuje.
problem jest taki że Hans bierze stało na 0.9-1.1 a polaczka bank jak zawsze chce wyruchsc więc daje mu 9%


@Sweet_acc_pr0sa: i bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Baranów trzeba strzyc.

Przecież półtora roku bank brał kilka razy mniej xd

Ale dumni spadkobiercy potężnej husarii, stratedzy spod Wiednia, pogromcy Szwedów spod Kircholma xd nie podumali xd

Ktoś im kazał nie przechodzić na stałe stopy procentowe? Xd no
@TheGreenBastard: mój bank nie oferował stałych poniżej 9% więc podziękuję #!$%@?ć się w % wyższy niż mam obecnie na najmniej 5 lat xD przez 5 lat jak będzie rosnąć to ta gospodarka #!$%@? i tak będę do przodu licząc w każdą stronę, kredo brałem dawno umowę czytałem w każdą stronę, sprawdzałem prognozy i co mi to dało? XD loteria a wyobraź sobie że gdzieś mieszkać trzeba było, wynajem 2 pokojowego u
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Sweet_acc_pr0sa:

że Hans bierze stało na 0.9-1.1 a polaczka

A WE DUBAJU TOOOO
Żyjemy w bolzdze i, czy ci się to podoba czy nie, jest ona znacznie bardziej zacofana niż kraje, w których nie było komuny.
Jak ci się nie podoba to #!$%@? do najmu w Berlinie xD

A już branie kredytu na zmiennej, gdy stopy są najniższe w historii i z założenia w dół już nie polecą, to kretynizm
@TheGreenBastard: dobrze napisze jak do dziecka, mój bank nie oferował nigdy kredytu hipotecznego na stałym procencie aż do momentu jak mogli krzyknąć 9%

@tellet: kredo brałem na zmiennej bo innego nie można było brać i to na długo zanim stop były niskie kredyt zdążył mi zmaleć i wzrosnąć już 2 razy

Problem z wami idiotamo jest taki że wszystkich wrzucacie do jednego worka "tych co wzięli pod korek w latach
dobrze napisze jak do dziecka, mój bank nie oferował nigdy kredytu hipotecznego na stałym procencie aż do momentu jak mogli krzyknąć 9%


@Sweet_acc_pr0sa: a to ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Twój bank xd A to innych banków nie ma?

Jest zakaz brania kredytów w innych bankach?

https://finanse.gazetaprawna.pl/artykuly/8192671,hipoteki-stale-stopy-procentowe-kredyty-nieruchomosci-banki.html
: sam skończ pajacować, za 5 lat dostaniesz zupełnie inne warunki. Jeśli źle trafisz to kredyt na stałym oprocentowaniu wyjdzie cię dużo drożej niż na zmiennej


@buchowo: doczytaj zanim zaczniesz pisać bzdury

I właśnie tacy ludzie jak ty potem głosują na PiS xd Przeczyta jakis nagłówek, resztę sobie dopisze w głowie i już mamy: Tusk zły, kaczor dobry, ziemia płaska.