Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Sweet_acc_pr0sa:

zapominacie o przedsiębiorcach

No jak ktoś chce prowadzić biznes, a nie potrafi ogarnąć kredytu na firmę i bierze na zmiennej, to go nawet nie żal i niech pakuje mandżur.

bo innego nie można było brać

Był zakaz, co nie?
A nie tak, że wyliczali bardziej realną zdolność i gołodupiec nie dostałby kredytu na pół bańki, tylko max na paczkę fajek pod zastaw?
Prawda jest taka, że to była niezła pułapka
  • Odpowiedz
chyba ty nie czytałeś tylko potrafisz wyzywać innych od idiotów panie oświecony


@buchowo: No przepraszam cię bardzo, za to że obwiniam za sytuację w kraju ludzi, którzy głupio żyją ponad stan ( ͡° ʖ̯ ͡°) i do tego głosują na polityków realizujących jakieś abstrakcyjne cele ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Bardzo cię przepraszam jeśli poczułeś się urażony! #!$%@? wszystko moja wina!
  • Odpowiedz
Świetny deal nie ma co


@buchowo: są inne banki

A nawet jeśli, to trzeba jednak interesować się takimi rzeczami jak finanse, gdy się bierzesz takie zobowiązanie. Wystarczy poświęcić na to kilka godzin aby w miarę się zorientować.

Niestety, większość ludzi myśli że rozumy pozjadala i nie potrzebuje się dokształcać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to teraz mamy tego finał.
  • Odpowiedz
zorientowac w czym? XD w nieprzewidywalnej loterii jaka jest polska polityka monetarna?


@Sweet_acc_pr0sa: czyli chesz mi powiedzieć ze nikt nie wiedział że państwo robi dodruk na wiele miliardów i że mamy zerowe stopy procentowej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To bardzo ciekawe. Widocznie miałem jakieś przecieki xd Najmocniej cię przepraszam, nie wiedziałem ze pospulstwo nie miało dostępu do internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jedyny final jaki mamy to to ze dalej mieszkasz z mama badz na pokoju z 5 innymi osobami i starasz sie podniesc sobie samoocene


@Sweet_acc_pr0sa: zawsze czekam na te grand finale, gdy wykopki, z braku argumentów, zaczynają sypać wyzwiskami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: @tellet: na początku 2021 byłem w 5 bankach i każdy mi powiedział, że nie mają stałego oprocentowania więc pozostało mi wzięcie TYLKO NA ZMIENNYCH. Rozumiem, że wg Was mogłem umowę przeczytać milion razy i wtedy bym mógł wziąć stałe oprocentowanie? ( ͡º ͜ʖ͡º) z piwnicy mamy fajnie się pluje na ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@zjem_cie_nie:

z piwnicy mamy fajnie się pluje na ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no wiadomo że pewno miałeś lufę przy skroni i musiałeś się załadować w skrajnie niekorzystny kredyt, wiadomo- jak siusiak swędzi i się chce być dorosłym "na swoim w sensie banku", to niech się ponosi konsekwencję swoich idiotyzmów i płaci jak dorosły ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zjem_cie_nie: jak jesteś "NA SWOIM" to po co płacisz tym debilom z banku?
Nie płać, przecież to twoje, a nie jakiś wynajem.

Podmiot wpisany w IV dziale księgi wieczystej szybko ci wytłumaczy, że zamieniłeś wynajem na wynajem, tylko być może po 20-30 latach ta klatka na p0laka będzie twoja.

Do tego przed podpisaniem na pewno oprócz wynajmu miałeś tylko opcję bycia bezdomnym, bo przecież powrót do starych to olaboga "ale siara",
  • Odpowiedz
@buchowo: Najlepsze jest, że teraz jest cisnienie na kredyty z stałym oprocentowaniem powiedzmy na 10 lat. Ludzie, którym podskoczyły ktedytu lub biorą nowę na to się zgadzają. A za 3 lata będa sobie w brodę pluć jak WIBOR spadnie do sensownego poziomu.
  • Odpowiedz